Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ustawienia CS
Siemka,
Mam mały problem, ponieważ do niedzieli miałem fajny mały celownik oraz normalny rozrzut broni. Teraz się mi coś powaliło i nie mogę zmniejszyć celownika, rozrzut mam na pół ekranu i czasem jest tak, że strzelam z metra i zero obrażeń. Usuwałem plik config, ale nadal bez zmian :/ Przeinstalowałbym CS, ale niestety nie mam instalki, a nie mogę znaleźć tej wersji, którą obecnie mam zainstalowaną.
Doradzicie coś?
Odpowiedz
Zainstaluj inną wersję ;d
Odpowiedz
Właśnie ściągam z BW Oczko
Odpowiedz
tej xaventeigo nie tykaj bo jest chujowa, za chwile podrzuce tu dobra instalke od Grabka i wstawie do dzialu download.
probowales komendy cl_crosshairscale?
Odpowiedz
właśnie ściągnąłem tą od Xaventeigo, ale nie zainstalowałem. Próbowałem tej komenty, ale nic nie zmieniała.
Odpowiedz
Jesli usunal plik config to duzo mu to nie zdziala i jesli ktos sie na tym nie zna to lepiej w cfg nie grzebac. Polecam zainstalowac instalka ktora wrzucalem wczesniej
Odpowiedz
Link wysiadl Grabek, pozniej wrzuce jakas instalke ;d
Odpowiedz
Dajcie histing dobry to wrzuce instalke dobra
Odpowiedz
Ja to zrobie dzis.
Odpowiedz
Chyba ogarnąłem temat. W CFG miałem jakiś plik server i tam były rate itp. jakieś pozaniżane.

Jeszcze jest jakaś możliwość, aby celownik się nie powiększał przy strzelaniu? Nie mam tu na myśli cl_dynamichaircross
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości