Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ostatnie dni serwera 1.6
Drodzy gracze.
Pare miesiecy temu stawiajac serwer na Counter Strike'u 1.6 nie myslalem, ze przyciagnie on pare osob. Robilem go nie majac wczesniej stycznosci z tworzeniem i konfiguracja serwerow. Mimo tego i duzych checi postawilem serwer. Dzieki wam czulem motywacje do stworzenia tego serwera i jestem dumny, ze sam wykonalem ciezka prace za ktora kilku ludzi powiedzialo mi, ze dawno nie grali na tak fajnym i prostym serwerku.
W gruncie rzeczy chcialbym podziekowac wszystkim graczom ktorzy wspierali mnie w stworzeniu serwera oraz tym ktorym serwer przysporzyl wiele radosci.
Serwerek zgasnie za 3 dni wiec jesli ktos chcialby zobaczyc go zanim zniknie na zawsze to zapraszam Uśmiech

Szczegolne podziekowania dla graczy:
-Ceron  Pomogles mi w zdobywaniu rankingu na cssetti. Z wlasnej kieszeni oplacales reklamy aby serwer mogl byc jeszcze wyzej. Co prawda nie osiagnelismy pierwszej strony, ale glosowalismy na niego kiedy tylko czas i miejsce na to pozwalalo. Dziekuje Ci za wsparcie i wiare w ten maly serwerek. Nie zawiode Cie z team speakiem Uśmiech

-Lenka  glosowalas na moj serwer i namawialas do pomocy swoich znajomych. Na forum czesto przypominalas graczom zeby wspomagali nasz  serwer przy czym sama aktywnie na niego glosowalas. Dziekuje za wsparcie. Az milo bylo patrzec jak serwer pnal sie w gore Uśmiech 

-Napalony Johny a wlasciwie GuardiaNN    Dobrze sie spisales jako admin. Lapales kazdego nieuczciwego gracza na wspomagaczach i byles aktywnym graczem. Pamietaj kazdy admin mial trudne poczatki Oczko

-yoli720  do tej pory pamietam jak gralismy na 4funie Duży uśmiech . Dzieki za gre serwerze Uśmiech

-[BUG] BenG BenG <3  swietnie mi sie z toba gralo, piona Uśmiech

-Sobal  Ciesze sie ze u nas pograles. Jako jeden z pierwszych powiedziales, ze serwer jest zajebisty. Dziekuje Uśmiech

-klan _-ZiP_ czyli pawka i chlopek  Panowie dzieki wam serwer trzymal godny podziwu poziom. Wasze umiejetnosci w 1.6 sa na bardzo wysokim poziomie. Dziekuje Wam za frekwencje oraz za karanie botkow na serwie Duży uśmiech

-Monia  pamietam, ze wpadlas pare razy na 1.6 Milo bylo zobaczyc graczy Sourca na 1.6 . Dziekuje Ci za gre Uśmiech
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: WVGj%2BAQ%2FC6Tf4mss0XTZ9hwbdZo%3D.png]
Szkoda, serwer bardzo przypadł mi do gustu. Gdyby nie problemy, gościłabym częściej. Dziękuje! Uśmiech
Phahahahhahahahhahahaa
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
No też mi się z tobą miło grało i szkoda że serwer pada jak by był jeszcze dłużej to bym grał częściej  Smutny Smutny
Fajny serwik, szkoda że niedługo trzeba będzie się z nim pożegnać Smutny, bo popykałbym jeszcze trochę Duży uśmiech
[Obrazek: 2hdtpqq.jpg]
1,6 to tylko only dd2 i będzie full z reklama
Musiałbym zainstalować 1,6 na steamie, ale nie chce mi się Duży uśmiech
[Obrazek: 2pqvmzs.jpg]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości