Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ban
Nick na jakim dostałeś bana: Dom.
Admin od którego dostałeś bana: Pope Franciszek, jakoś tak
Data, godzina bana: 10.01.2018r godz. 20:37
Powód bana: Permanent 
Mapa: DD2
Steam ID: STEAM_0:1:9700616
Coś na swoją obronę: Sir_Saw tak to ja, wiecej chyba pisać nie muszę tak jak ostatnio Uśmiech. Grałem normalnie jak to ja i potem ban. Po chwili udało mi się wejść na serwer zapytałem kilka razy go za co bana mi dał, nawet typ nie odpowiedział mi na pytanie za co i czy ma dowody na mnie, po czym dał mi ponownie perma. Następnie znalazłem typka który mi dał bana na ts3 i porozmawiałem z nim ale także odpowiedzi nie  uzyskałem. Dostałem na ts3 bana także oraz mój kolega Wrocław który także nic nie zrobił.
Proponuję aby został ukarany zdjęciem admina na serwerze gdyż nie jest pomocny tylko psuję grę graczom i wyzywa ludzi. Taki człowiek który nie ma zielone pojęcia nie  powinien grać a co lepsze mieć admina na tym serwerze gdyż tylko psuję reputację starej dobrej serwerowni BW, pozdrawiam.
Sir_Saw

Załączone pliki Miniatury

ja też dostałem bana na ts3 Smiały się ze mnie te kury ze mam taki głoś i yzwali wyszedłęm z ts3 chciałem wejść był ban za obraze admina nikogo nie wyzwałem wiec też prosze o ukaranie tych graczy którzy dali mi i mojemu koledze sir saw bana za nic
1. Dostaliście bana na innym TS3, to nie był oficjalny BW
2. Nie obraziłem żadnego gracza na serwerze DD2, nie mieszaj TS3 z CSS
3. Wyjaśniłem sytuacje z Pajac'em na GG. - Nie nagrałem demka, wina leży po mojej stronie.
[Obrazek: 2pqvmzs.jpg]
Wieć poroszę o UB dla gracza DOM.
@Wrocław musicie poczekac na ralpha demolke
ja jeszcze nie mam konta na sourcebans, Ceron wejdzie to da wam UB
ja mam na ts tylko głabie
macie tu link:
http://665691.node28.pukawka.pl/
to Wrocław wąchaj Oczko
Tu chodzi o gracza Dom, ts3 nie wiem kto jest wlascicielem
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości