Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

HalucYn
1. Nick: HalucYn
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 23
4. Łączny staż gry: Około 5 lat
5. Doświadczenie w ocenie demek [dłuższa wypowiedź]: Myślę, że mam dość duże doświadczenie w rozpisywaniu demek. Potrafie rozpoznać praktycznie wszystkie cheaty które są mi znane. Nie mam pojęcia co mógłbym tutaj więcej napisać.. miała być dłuższa wypowiedź tylko co tutaj więcej pisać...
6. Dlaczego chcesz zostać AntyCheatem?: Powód jest prosty - nienawidzę osób które grają na wspomagaczach i chce ich tępić Duży uśmiech
7. Czy zgadzasz się na test?: Tak
8. Kontakt: gg - 2929345
Ja nawet bez testu jestem jak najbardziej na tak, odpowiednia osoba na to stanowisko. Potrafi bardzo dużo Oczko
Jest tylko 1 anty-cheat na serwerowni więc warto by przyjąć drugą osobę. W ogóle proponuje wam , aby udostępniać demka dla wszystkich bo osoba która dostaje bana długo czeka aż pojawi się demko z ftp. Pozdrawiam Uśmiech
Tak tak tak
LOLKA KRĘCE PO TO MAM RĘCE
Jestem na tak
Również jestem na tak
A ja tym bardziej na takUśmiech bez testu Uśmiech
Przyjęty

Możecie nadać range
Witamy na pokładzie bw
Lena antycheat a o.admina musi oddzielny post Uśmiech jak kazdy
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości