Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Podanie Fedson
Nick: Fedson
Imię: Maciek
Łączny staż gry: 6/7 l

Doświadczenie w ocenie demekTrzeba być sprytniejszy od cheatera,a doświadczenia i sprytu mi nie brakuję.

Dlaczego chcesz zostać AntyCheatem?: Od dłuższego czasu na serwer wchodzą 'Odpaleni' gracze i czasami nie ma jak temu zaradzić, więc moje podanie to także w pewien sposób pomoc Oczko

Czy zgadzasz się na test?: Oczywiście nie ma problemu.

Kontakt: (Gg: 23112676)
Odpowiedz
Jako AntyCheat pracy za wiele nie ma, ale administrator serwera jak najbardziej - tutaj bardzo się przyda pomoc.
Stanowisko AntyCheata polega w sumie na oglądaniu demek jeżeli są jakiekolwiek zgłoszenia (ostatnimi czasami mało tego). Przemyśl propozycję :>
Odpowiedz
Też na tak do podania na AC/admina
[Obrazek: 2hdtpqq.jpg]
Odpowiedz
Uważam że @ Fedson byłby bardzo dobrym AC a jako admin też by się dobrze spisał
Odpowiedz
AC/Admin dla mnie nie ma różnicy  Język  Aktualnie chcę wam pomóc, niezależnie kim bym był.
Odpowiedz
Obojętnie kim?
Sprzątaczka potrzebna Uśmiech
Odpowiedz
Ja tu tylko sprzątam!
Odpowiedz
mysle ze admini wlasciciele plus 2 naszych anty wystarczy ale jesli beda demka mozesz rozpisac jak sie sprawdzisz kto wie
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości