Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Babcia > Lenka
Player
Babcia

Steam ID
STEAM_0:0:1124378846
Steam Community
76561200209023420
IP address
[Obrazek: pl.gif] 109.199.77.231
Invoked on
05-14-18 21:00
Banlength
Permanent
Expires on
Not applicable.
Reason
aktywny.
Banned by Admin
Lena
Banned from
★★>[FFA]ASYSTY★★ http://www.bl...
Total Bans
No previous bans
Blocked (0)
never

Prosze o ustosunkowanie się do tego. 
Coś na swoją obrone ? demko...
Odpowiedz
Bez UB. Wszedłeś na serwer na aktywnym banie.
http://blackwaters.pl/sourcebans/index.p...advType=ip
Odpowiedz
Nie ma takiej opcji. Nie dostałem wcześniej bana. Sprawdz jakie On miał nicki i sprawdz od kiedy ja gram. Przecież to jest człowiek, który dostał w 2017 roku bana. Zwykły przypadek pokrycia się ip...
Odpowiedz
Bywa. A teraz Cie nie było, prawda?
Odpowiedz
Byłem. Nic nie zmieniając wszedłem. Bardzo dobrze wykonujesz prace administratora, lecz gram tutaj długo i nie było nigdy problemów. Na pewno ktoś jest w stanie to sprawdzić Uśmiech
Odpowiedz
Pamiętam że ostatnio grał Babcia i nie wyglądał na kogoś kto by coś miał. Może warto byłoby dać unbana?
Odpowiedz
Tak, oglądałam Babcie na tej mapie, bo były skargi. Nie zauważyłam niczego podejrzanego. A zgodnie z tym co napisał nigdy nie bylo problemów. Sprawdzając IP, wyświetliło mi się, że był juz banowany, dlatego zbanowałam. W takie bajery to ciężko uwierzyć, bo konsola banuje na ID, w sb widać jakie zbanowane jest.
Możemy dać szansę, w 2017 mógł wyniknąć jakiś błąd.
@Ceron ?
Odpowiedz
Jestem za 2 szansa
Odpowiedz
W takim razie dostajesz UB. Miłej gry Oczko
Odpowiedz
Dzięki!
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości