Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

PowrótDoKlastki
Nick na jakim dostałeś bana: PowrótDoKlasyki

Admin, od którego dostałeś bana: orzel
Data, godzina bana: 16.05.2018 21:25
Powód bana: BH
Mapa: de_contra
Coś na swoją obrone: Witam, dostałem bezpodstawnie bana jak rozumiem za skrypt do BunnyHop, którego nie mam. Od kilku lat gram w Counter Strike i przez ten czas troszkę się nauczyłem, może i mój BH nie jest doskonały, ale umiem nieco poskakać. Myślę, że ten ban jest bezpodstawny, ponieważ admin zapewne pochopnie ocenił sytuacje lub nakłonił go któryś z gracze. Proszę o rozpatrzenie sprzeciwu. 
Steam/NonSteam (podaj ID): Jestem NS wpisywałem w konsole "status" niestety nic nie wyskoczyło. Ban i tak jest prawdopodobnie na IP.

Pozdrawiam PDK.
Odpowiedz
Regulamin FFA

9. Kategorycznie zabrania się korzystania ze skryptów na BH, dotyczy to również skoków na scrollu oraz spacji.
Odpowiedz
Nie widzę tu błędu admina zakaz bh scroll zakazany
Odpowiedz
Dokładnie pozatym masz informacje o tym.
Odpowiedz
STEAM_0: 0: 1640736408
Odpowiedz
I do tego był ostrzegany ze nie wolno tak skakac mimo to dalej skakal
Odpowiedz
Zmieniłam czas bana na 24h. Proszę zapoznać się z regulaminem, bo łącząc się z naszymi serwerami akceptujesz regulamin.
Jeżeli to się powtórzy, skończy się permem. Oczko
[Obrazek: e2c855ad351afd3cgen.png]
Odpowiedz
W takim razie przepraszam bardzo. Zwykłe przyzwyczajenie do skakania to już się nie powtórzy. Dzięki za skrócenie bana. 
Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam PDK.
Odpowiedz
To sie nazywa prawdziwa kultura. Uwazaj na bh, oczywiscie kazdy czasem zapomni i zrobi te dwa skoki, ale u nas jest to zakazane Uśmiech ZAMYKAM
[Obrazek: 76561198280358598.png]

Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości