Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

CS Source # ℶasTrzab
Z dniem dzisiejszym nasze progi opuszcza Jastrząb. Dzieciak nie potrafił wykorzystać danej mu dwukrotnie szansy. Ja to mam w sumie pytanie, to Twój kolega grał? Za pierwszym razem tak głupio i nielogicznie tłumaczyłeś się. Nie powiem, że było miło, bo zawiodłeś nas kolejny i ostatni raz. Od razu wyjaśnię, nie obchodzi mnie to gdzie się odpaliłeś, ponieważ poniekąd reprezentowałeś naszą sieć. Takiego czegoś nie będziemy tolerować. Dziękuje @rude wredne za podesłanie demka. Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo i tak stchórzy i ucieknie szybciej niż się pojawił.

link do demka - https://www.gg.pl/dysk/GKcIslIw1HitGacIs...arabic.dem

7700 - namierzył celownikiem tt, który plantuje pake.
27450 - namierzanie przeciwnika.
31000 - prefire, namierzanie ct, który stał na dole.
48800 - trochę dziwne, ale co ja tam wiem.
51600 - mierzy przez ścianę.
51900 - kolejny raz mierzy przez ścianę.

Bez komentarza, panu już podziękujemy.
... uważałem go za spoko typa, a ten się (najprawdopodobniej) sam odpala zrzuca wszystko na kolegę i ich popsuta przyjaźń zamiast przyznać się i wyrazić skruche... I po 1. wpadce nadal czituje....
Wow rude pomogl bw?
[Obrazek: 76561198280358598.png]

brawooooooo Uśmiech
i pozamiatane Język
Tego sie nie spodziewalem ;x
A ja w sumie tak, patrząc na to, że raz dostał perma od konsoli za jakiś syf. Kwestia czasu, podobno długo na wh latał Oczko
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości