Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

UB Braga
Nick na jakim dostałeś bana: Braga
Admin, od którego dostałeś bana: KIepski
Data, godzina bana: 06-12-18 20:30
Powód bana: Wallhack
Mapa: aim_deagle
Coś na swoją obronę: Na nikogo nie będę sadził, jestem czysty, a kogoś najwyraźniej nerwy poniosły.
Steam/NonSteam (podaj ID): 0:0:1827598889
Odpowiedz
demko
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: WVGj%2BAQ%2FC6Tf4mss0XTZ9hwbdZo%3D.png]
Odpowiedz
https://www98.zippyshare.com/v/i5vl58Ud/file.html
Odpowiedz
Zero rozpiski przez admina

Proszę dać unbana
Odpowiedz
Ferdek
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: WVGj%2BAQ%2FC6Tf4mss0XTZ9hwbdZo%3D.png]
Odpowiedz
Sprawdze dzisiaj

Jednak jutro, nie mam dzisiaj na to czasu
Odpowiedz
dlaczego ferdek się nie wypowie ? dać bana umiał ale wypowiedzieć się to nie ma komu...
Odpowiedz
(06-16-2018, 06:46 PM)eljot napisał(a): dlaczego ferdek się nie wypowie ? dać bana umiał ale wypowiedzieć się to nie ma komu...

Eljot jakbyś nie wiedział to nie siedzę 24h mam własną firmę więc chyba nie muszę tutaj siedzieć nonstop dla mnie ma wh obserwowałem go na dwóch mapach .
Myślę że jak ktoś daje bana to inny admin powinien to sprawdzić a nie ten co dał ,żeby było obiektywnie
Odpowiedz
dobra nie chwal się
Odpowiedz
(06-17-2018, 02:14 PM)eljot napisał(a): dobra nie chwal się

Dobrze masz rację nie będę z Tobą dyskutować nie dam się  zniżyć  do Twojego poziomu pozdrawiam dzieciaczków
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości