Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Cypis
A ja mam radoche la la la....
https://youtu.be/JpDEZ9YfSRY
Odpowiedz
Hahahaha jeblem
Odpowiedz
O boze, znam to
[Obrazek: 76561198280358598.png]

Odpowiedz
Ja też lubię słuchać Cypisa   Serce      http://www.youtube.com/watch?v=ZnwVvAf_x_8
Ram pam pam grasz uczciwie albo Ban
Odpowiedz
Dla mnie osoby, kto lubia sluchac cypisa są conamniej dziwni. Internet się skończył w tym momencie przynajmniej dla mnie...
Odpowiedz
(07-15-2018, 11:31 AM)Zenek z Akcentu napisał(a): Dla mnie osoby, kto lubia sluchac cypisa są conamniej dziwni. Internet się skończył w tym momencie przynajmniej dla mnie...
Dla mnie osoby które słuchają disco polo też są dziwakami, Poczekaj jak wejdzie któregoś września acta 2 dopiero internet dla cb się skończy .
Ram pam pam grasz uczciwie albo Ban
Odpowiedz
(07-15-2018, 01:15 PM)Popuś napisał(a):
(07-15-2018, 11:31 AM)Zenek z Akcentu napisał(a): Dla mnie osoby, kto lubia sluchac cypisa są conamniej dziwni. Internet się skończył w tym momencie przynajmniej dla mnie...
Dla mnie osoby które słuchają disco polo też są dziwakami, Poczekaj jak wejdzie któregoś września acta 2 dopiero internet dla cb się skończy .

dla mnie nikt nie jest dziwakiem bo kazdy ma swój gust

ps metal jest najlepszy anyway
najwiekszy hax0r 4funa
[Obrazek: 76561198018571002.png]
[url=steam://friends/add/'.76561198018571002.'][/url]

Odpowiedz
@ Popuś przynajmniej w tekstach disco polo, są ukazane jakieś wartości, uczucia a tu masz tekst na okrągło o ćpaniu, ruchaniu, chlaniu i rzyganiu. Jeśli to cb fascynuje to nie mam pytań. I zastanów się (czysto hipotetycznie), czy chciałbyś, żeby twoje dziecko miało dostep do tego rodzaju śmietnika muzycznego...
Poza tym ja akurat jestem otwarty na różne gatunki muzyczne, to, że mam nick jaki mam wynika z tego, iż gracze mnie po nim kojarzą i już nie będę prawdopodobnie go zmieniał.
Odpowiedz
Xdddd rock 'n' roll, blues, jazz i rap tylko, chociaz rap ma korzenie w rocku hehe
[Obrazek: 76561198280358598.png]

Odpowiedz
Może wartości to za duże slowo, ale chodzi o takie uczucia, jak miłość, przyjazn itp. Rock And roll jest ekstra Oczko
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości