Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

zepsuta klawa :\
Cześć !
Dzisiaj przychodze do was z problem takim że, gdy klikam esc włącza mi się poczta Smutny Gdy klikam h. dopisuje mi kropke a gdy klikam kropke zamiast kropki pisze mi "h." Zauwazylem takze ze gdy klikam znak zapytania pisze mi tak "|?" Mój system to windows 8.1 64 bit . Dodam jeszcze ze ten problem pojawil sie nagle
Odpowiedz
ctrl+shift?
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
Odpowiedz
nic :/
Odpowiedz
(07-18-2018, 01:32 PM)niewiem napisał(a): nic :/

zalałeś klawe na 100%/wirusa masz
najwiekszy hax0r 4funa
[Obrazek: 76561198018571002.png]
[url=steam://friends/add/'.76561198018571002.'][/url]

Odpowiedz
Jak zalałeś klawe to weź ją do umywalki i myj xD Ja tak robilem ze swoja membrana 2 razy i nadal stoi w mojej szafie, jakby aktualny mechanik mialby sie zepsuc, dziala bez problemu. Jak zalales czyms slodkim (np. Herbata, Cola) to dodatkowo umyj klawe z mydlem, usunie ono cukier, ktory najprawdopodobniej jest problemem

Oczywiscie susz jakies 5/7 dni
Albo kup nową
██►          Discord IrachQ#3954
██████►          GG 65273974
►          FFAStats
►          Steam
►          osu!
►          ???

Odpowiedz
@IrachQ nie trzeba na to 5-7 dni. To kwestia 10 minut.

@niewiem
1. Rozbierz klawiaturę.
2. Wyjmij plastikowy panel.
3. Zmocz w jakimś detergencie chusteczkę i przetrzyj panel z obu stron.
4. Po tym zmyj to chusteczką nawilżoną w wodzie.
5. Ogarnij ten temat suszarką - przez jakieś 2 lub 3 minuty.
6. Złóż klawiaturę.
7. Gotowe.

Wiem, że działa, bo ilekroć sięgałem po szlugi wylewałem piwo na klawiaturę. I tak ją naprawiałem. No chyba, że zalałeś panel główny, wtedy to możesz iść z nią prosto do kosza.
Odpowiedz
(07-18-2018, 06:48 PM)NieCzesaNY napisał(a): @IrachQ nie trzeba na to 5-7 dni. To kwestia 10 minut.

@niewiem
1. Rozbierz klawiaturę.
2. Wyjmij plastikowy panel.
3. Zmocz w jakimś detergencie chusteczkę i przetrzyj panel z obu stron.
4. Po tym zmyj to chusteczką nawilżoną w wodzie.
5. Ogarnij ten temat suszarką - przez jakieś 2 lub 3 minuty.
6. Złóż klawiaturę.
7. Gotowe.

Wiem, że działa, bo ilekroć sięgałem po szlugi wylewałem piwo na klawiaturę. I tak ją naprawiałem. No chyba, że zalałeś panel główny, wtedy to możesz iść z nią prosto do kosza.

polecam alkohol izopropylowy
i sprężone powietrze to do wyczyszczenia z kurzów itd (przy okazji do kompa będzie)
najwiekszy hax0r 4funa
[Obrazek: 76561198018571002.png]
[url=steam://friends/add/'.76561198018571002.'][/url]

Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości