Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Zmiany i Propozycje
Witam

Chciałbym abyście pisali jakie zmiany byście chcieli wprowadzić na serwer .Ciągle myślę nad tymi skinami ale chyba raczej ich nie będzie
Odpowiedz
(09-03-2018, 05:30 PM)Ceron napisał(a): Witam

Chciałbym abyście pisali jakie zmiany byście chcieli wprowadzić na serwer .Ciągle myślę nad tymi skinami ale chyba raczej ich nie będzie

admina dla mnie Język

a tak na poważnie to wywalić zakaz bh i banować tylko za skrypty
najwiekszy hax0r 4funa
[Obrazek: 76561198018571002.png]
[url=steam://friends/add/'.76561198018571002.'][/url]

Odpowiedz
zmienić nicki botom (może nikt nie zauważy XD)
Odpowiedz
He dzis gralo troche osob
Odpowiedz
chcieliscie na serwie by wgrac pokazywanie obrazen zrobilem to zobaczymy efekt
Odpowiedz
Proponuje dodać po jednym z drużyn  modeli postaci  ct/tt  Pamiętam kiedyś coś było jak darmowy model dla każdego ale to nie tutaj Uśmiech  O i dajcie AWP bez limitu graczy, jedną na team, limit taki ze jedna osoba może kupić 3 razy i potem odczekać 3 rundy. Przydały by się też skiny broni.
Ram pam pam grasz uczciwie albo Ban
Odpowiedz
Awp tez dziala ze 10 osob I mozesz miec jedno awp przez 3 rundy
Odpowiedz
Chodzi o to abyś usunął limit graczy, aby było dostępne cały czas jedno AWP na team. A zostawić limit kupna Awp 3 razy potem odczekać 3 rundy.
Ram pam pam grasz uczciwie albo Ban
Odpowiedz
Gupi pomysl bedzie 1:1 I ten kupi awp w tero I bedzie kampil
Odpowiedz
Troche wkurza to, że jak grasz sam mapy z 2 bs'ami to boty idą na ten na który nie można plantować i stoją tam do końca rundy...
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości