Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ban za nic
Chciałem się zapytać dlaczego administracja rozdaje bany za nic. Grałem na serwerze ffa i po skończonej rundzie wyrzuciło mnie z serwera. Byłem bardzo ciekawy jaki jest powód bana i zobaczyłem, że otrzymałem go za AIMBOTA. Może ten ban jest spowodowany tym że w mojej "ostatniej" rundzie na tym serwerze strzeliłem 4 headshoty. Naprawdę uważam, że cheatowanie jest dla osób które chcą się dowartościować. Na szczęście ja taką osobą nie jestem, ale z drugiej strony miło mi, że ktoś docenił moją grę, to znaczy że nie gram słabo. Jeśli ktoś poświęciłby trochę swojego czasu i zajął się moim problemem byłoby mi bardzo miło. Pozdrawiam cieplutko administratora serwera który wlepił mi tego soczystego bana Uśmiech.
Odpowiedz
Po 1 dostosuj sie do wzoru
Po 2 nie ma cie w sb
Po 3 sekunde temu z tb gralem

Ogolnie cos dzialo sie z serwerem wywalal wszystkich graczy ,ale juz powinno byc wszystko dobrze
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości