Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ankieta: Jaki Nowy serwer ma powstać
Ankieta jest zamknięta.
Aim/AWP
52.94%
9 52.94%
GunGame
29.41%
5 29.41%
RPG
17.65%
3 17.65%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Jaki serwer ?
Witam wszystkich. Prosze o głosowanie jaki serwer chcieli byście zobaczyć na sieci a ja z @S.E.B.A postaramy się z prostać waszym oczekiwaniom aby jeszcze bardziej rozwinąć tą sieć i zachęcić nowych ludzi. 
PS: A może chcecie jakiś który nie pojawił się w ankiecie ?
Odpowiedz
Może zamiast robić kolejny serwer, warto tak zastanowić się dlaczego gra tak mało osób... Czasami zacznijcie od podszewki, pomyślcie co złego robicie i co złego robią inne serwerownie, że jest tak mało osób.
Zamiast robić kolejne serwery, może lepiej zacząć rozmawiać z pozostałymi? I dojść może do wniosku, że jednak serwery DD2 zabijają inne FFA, GunGame'y i DM'y...
3 serwery FFA? Mi się wydaje, że gdyby były tylko one... w końcu ludzie graliby razem. Teraz co mamy? 8 serwerów od 4 serwerowni. Już nie wspominajac, że tych serwerowni jest za dużo... to aż 8 serwerów...

Nie zachęcicie ludzi niczym. Naprawdę niczym, ludzie przywykli już do de_dust2... teraz tylko trzeba nimi zmanipulować, żeby zaczęli pod przymusem grać na FFA
Odpowiedz
"Może zamiast robić kolejny serwer, warto tak zastanowić się dlaczego gra tak mało osób..."

Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Są dwa powody, nawet trzy.
1. Coraz mniej graczy gra w CSS
2. Brak wykupionej reklamy wplywa na frekwencje. Chociaż serwer BW bez reklamy ma sporo graczy. Wieczorami jest zawsze pełny.
3. Inne serwery są zle skonfigurowane lub mają za duzo niepotrzebnych pluginow.
Odpowiedz
Juz pierwszy powód skresla wszystkie twoje powody :p coraz mniej graczy no wlasnie source juz pada umiera wiec tworzenie nowego serwera ludzi nie zacheci do grania heh a właściciele stracą tylko swój czas pieniądze na sloty i inne duperele jak dla mnie bezsens nie zmieni to frekwencji
Odpowiedz
ja bym sie zastanowil nad jakims serverem TP albo only HS Oczko
Odpowiedz
Legendarny masz rację, nie przemyślałem tego co napisałem. Jest za dużo serwerów a malo graczy.
Odpowiedz
Moim zdaniem niepotrzebnie są dwa serwery FFA. No, chyba, że ktos mi teraz jasniej wytłumaczy na jakiej to zasadzie w ogóle zostało stworzone? Nie lepiej jeden, większy serwer FFA, np 32 slotowy, a drugi FFA przekształcić na DD2? (które swoją drogą cieszy się zazwyczaj dużą iloscią graczy, ale w sumie serwerów DD2 na ns CSS i tak już jest w cholerę).
Odpowiedz
Uważam, że ze slotami też nie należy przesadzać, bo później jest chaos a nie gra na serwerach. Takie 25 slotów to maximum.
Odpowiedz
(11-15-2018, 02:30 PM)S.E.B.A napisał(a): Uważam, że ze slotami też nie należy przesadzać, bo później jest chaos a nie gra na serwerach. Takie 25 slotów to maximum.

Zgadzam sie przy duzej ilosci graczy robi sie taki kipisz ze glowa boli xD
Odpowiedz
@Roxi obstawiam, że teraz są 2 serwery FFA bo było zmieniane IP. Gdy ważność serwera minie to z pewnością zostanie usunięty Uśmiech
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości