Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ankieta: Serwer BW w CS GO?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Cs GO?
Siemanko jak wiadomo cs go jest juz za free dlatego wpadlem na taki pomysł serwer BW w cs go?? Co na to wy gracze? I oczywiście właściciele?? Moim zdaniem to szansa dla BW mysle ze na wielki + Uśmiech oczywiście Source zostaje! Uśmiech
Odpowiedz
Mamy serwer cs go z zaprzyjazniona siecia ktorej serwer dodalismy
Odpowiedz
Niby tak ale podpisany pod dom
Odpowiedz
cs go ns caly czas był za darmo Duży uśmiech według mnie mogło by to wypalić lecz ja bym zostal raczej dalej na starym dobrym source
Odpowiedz
Tak ale grałem w tamtego ze stronek to masakra była... a na tym ze steama jest dużo lepiej jak dla mnie tamten strasznie lamil albo nie łączyło albo serwerow nie było... nie wiem jak u innych
Odpowiedz
No to mowie pod względem sieci taki serwer mógłby wyjsc na + ale nw kto podolal by sie postawieniem i ogarnianiem tego serwera bo ceron brak czasu
Odpowiedz
Mysle ze jakby wiekszosc była na tak to jakos by sie zrobiło. Ja mam troche tego czasu tym bardziej zimą ale za mało wiem zeby to wszystko ogarnąć ale jakby sie znalazl jakis ogarniety godny zaufania pomocnik to ja bardzo chetnie poswiece swoj czas swoje serduszko itd na ten serwer.
Odpowiedz
Nie wiem czy jest sens tworzyc serwer ktory miesiac gora dwa bedzie stal. Wszystko kosztuje a czas najwiecej.
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
Odpowiedz
Ludzie ciagle pobierają  go odkad jest free na steam wiec raczej na brak frekwencji nie mozna by bylo.narzekać
Odpowiedz
Moim zdaniem to cs source już powoli upada. Starzy gracze przechodzą na cs go albo przestają grać a nowych nie przybywa. Jeszcze rok temu to pamiętam że o 15 było ciężko wejść na serwer a teraz wiecie jak jest. Ale to nie tylko u nas tylko na wszystkich serwerach. Daje jeszcze pół roku i powoli wszystkie serwery będą padać. Jeżeli Bw ma przetrwać to trzeba pomyśleć o serwerze cs go. Sam bym z chęcią się nauczył fizyki tej gry.

To jest oczywiscie tylko moje zdanie i mogę się mylić. Z chęcią zostałbym na source ale nie widzę tego w jasnych kolorach.
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości