Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

lalka[PL]
Nie zeby mi jakos zajebiscie wtedy szlo i nie wiem czy to cos komus da, ale dla tych co maja watpliwosci co do mojej gry:

https://www104.zippyshare.com/v/VaUz3QqO/file.html
Peace & Love
Phobia też gra ?

Lalka steam podaj na pw i hasło dam vipa.Bo kobiety maja za darmo rangę vip
Ja tam nie uznaje zadnych vipow. W sumie irytujace jest jak strzelam do kogos z awp, dostaje on  109hp i dalej zyje.
No ale dziekuje za propozycje.

Nic mi na temat Phobi nie wiadomo.
Peace & Love
Tymi, co cię oskarżają i przy okazji w chamski sposób się odnosza (nie o wczorajszej sytuacji) się nie przejmuj, a w sumie dobrze, że wstawilas to nagranie, przynajmniej teraz utkają swoje gęby.
Jak ktoś by chciał zobaczyć jak grasz to wszedłby sobie na Spekt'a. Nie rozumiem po co tutaj wrzucasz jakieś swoje demka skoro są publicznie udostępnione z każdej mapy Duży uśmiech Wątpię, żeby komukolwiek chciało się to w ogóle oglądać Uśmiech
(01-25-2019, 08:43 PM)Edek napisał(a): Jak ktoś by chciał zobaczyć jak grasz to wszedłby sobie na Spekt'a. Nie rozumiem po co tutaj wrzucasz jakieś swoje demka skoro są publicznie udostępnione z każdej mapy Duży uśmiech Wątpię, żeby komukolwiek chciało się to w ogóle oglądać Uśmiech

+1
Dajcie spokój Lalce!
Troche nie gralam i nie jestem swiadoma tego jaki jest dostep do demek.
Czy ktos zobaczy czy nie, to tez mnie to malo interesuje-ja mam czyste sumienie.
Wrecz schlebia mi ze bywaja takie sytuacje jak, ludzie podejrzewajacy mnie o cheaty i dlatego dalej tutaj przychodze (no i dla tych starych mordek  Język )
Po tylu latach gry po prostu wypada juz dobrze grac hah Duży uśmiech
Jezeli ktos ma jeszcze jakies watpliwosci to polecam kupic sobie lepsze sluchawki i czesciej sprawdzac co sie dzieje na radarze Uśmiech
Peace & Love
I tak jesteś słaba Uśmiech
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości