Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Elo
Siema jestem Dawid i gram od 10 lat w strzelanki. Możecie mnie nie pamiętać, ba bo tutaj nie grałem cały czas pod jednym nickiem. Kiedyś grywałem na Dzikim Zachodzie i Ulicach Strachu. Wtedy grało się zajebiście. Teraz powracam do Source'a, bo moi ludzie od GO się rozeszli i nie mam z kim tam grać, a tak pomyślałem że wpadnę tutaj. Gram od wczoraj już miałem niezłe przywitanie od BRT. Wyzywali od wh, ale myślę że polubimy się jednak. Chcę u was zagościć na dłużej i razem w fajnym gronie spędzić ten czas. Dzięki! Jak tak wchodziłem na inne to ten serwer jest najlepiej zrobiony.
Pozdrawiam!!!! Język Język

Niedługo kupię sobie mikrofon bo ten mi strasznie charczy ale nie wiem dlaczego u was nie można rozmawiać Oczko
Odpowiedz
Hejka, hejka. Fajnie, że wrociles.
Aktualnie jest ta możliwość wyłączona przez ataki, które panują na serwer, ale z tego co się orientuje niedługo ją włączą.
Do zoba. Uśmiech
Odpowiedz
Siemanko no ba u nas zawsze bylo jest i bedzie najlepiej powodzonka!
Odpowiedz
Ulice strachu grałeś to powinieneś brt znać gdyż tam wszyscy graliśmy poki swojej sieci nie otworzylem
Odpowiedz
Witaj i pochwal sie pod jakimi nickami grales wczesniej-bedzie latwiej skojarzyc Uśmiech
Peace & Love
Odpowiedz
brt na westernwoodzie ciągle za mną chodził, blokował mnie, rzucał fleshe i strzelał do mnie jak upośledzone dziecko, ile on ma lat?

że w ten sposob pokazuje frustracje
Odpowiedz
Sorry za bana, wziąłem Cię za kogoś innego i masz na 10minut
Odpowiedz
Brt znam dobre 10 lat i on już tak miał grając że mną na ulicach strachu .Pozniej odlaczylem sie i swoją sieć założyłem i jest z nami do tej pory

Brt wporzadku ale nerwowy
Odpowiedz
Brt dobry gość!
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości