Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

UB rustyvans
Nick na jakim dostałeś bana:  Nieważne

Admin, od którego dostałeś bana:  leg
Data, godzina bana: 02-10-19 13:16
Powód bana:  wallhack
Mapa: de_dust2
Coś na swoją obrone: XD ledwo co wbiłem na serwer otrzymałem permbana nie zdążyłem zagrać rudny ale jestem ciekawy co pan "administrator" rozpisze ;Oczko powodzenia
Steam/NonSteam (podaj ID) : STEAM_1:0:386672156
Odpowiedz
A teraz wbiles na aktywnym banie Oczko otóż Panie nie wbilem na serwer i nie jeden gracz pisal mi na @u ze jestes odjebany nawet arczi który cie obserwowal Oczko
Odpowiedz
Nawet Arczi XDDD typ co wczoraj dostawał wp**de nawet od laski mówi ci ze jestem odpalony WOW . Co się dziwisz że pisali że odpalony trzeba było mnie zobaczyć na spect a nie ze względu na graczy nadajesz bana XD Czekam az rozpiszesz demko (co do wbicia na aktywnym mialem zminimalizowane cs i jakos mogłem normalnie wbic nie zagrałem nawet rundy sam się zdziwiłem dlatego pytałem czy to pomyłka)
Odpowiedz
Wbiles na aktywnym celowo jak napisalem ze wbiles na aktywnym to jakos szybko uciekles
Odpowiedz
Rozpisuj demko a nie pierdzielisz nawet bana nie potrafisz nadać normalnie po minimalizacji moge normalnie wbić na serwer nie jest to moja wina mam to samo ip i stem id można to sprawdzić.
Odpowiedz
nie wiem czy wiesz ale akurat arczi zna sie na rzeczy adminowal spory czas Oczko i wczorajszym bh juz zapomniales za samo bh juz perma lapiesz regulamin jest jasny pod numerem 1 Oczko
Odpowiedz
XDDDDD Tak to jest jak sie potrafi rozpisać demka XD czepiasz sie bh jak większość serwera robi XD
Odpowiedz
Chciales powód wiec jest powód
Odpowiedz
Powod jest Wallhack Uśmiech
Odpowiedz
W miedzy czasie przypomnialo mi sie o drugim powodzie Uśmiech trzecim moze byc ze wlazles na aktywnym glupie tlumaczenie bo mialem zminimalizowanego a przepraszam co to ma do tego

Mozna wrocic do starego ip i id Oczko
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości