Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Marysia wraca na serwer
Kierowane do adminow:

Na serwerze bedzie gracz pod nickiem Marysia (stary wyga)

W razie gdyby zrobil 2, 3 skoki z przyzwyczajenia nie banujcie go, ani zadnego innego gracza. Wystarczy wpierw upomniec, bo po latach pozostaje odruch. To nie jest przywilej dla graczy, tylko prosba do adminow, aby wpierw upomnieli, nie banowali Pomysł
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
A Regulamin?
9.Kategorycznie zabrania się korzystania ze skryptów na BH, dotyczy to również skoków na scrollu oraz spacji.

przestrzegamy regulamin czy może ktoś zamierza zmienić regulamin?
Regulamin obowiązuje każdego
Regulamin regulaminem ale ja sam będąc adminem czy tez h@ na tym serwerze przez około 7 lat miałem ustawionego scrolla i zawsze sobie skakalem po zakończeniu rundy Oczko
@ Grabek po rundzie mi nie przeszkadza, a co powiesz ze na początku rundy i to prawie każdej?
Troche oszustwo bo szybciej sie znajdziesz tam gdzie przeciwnik sie nie spodziewa ale ja na takich mialem sposob, zawsze ich zamrażalem co denerwowalo ich bardziej niz kick lub ban ;p
czyli z tego wynika ze tak zwany stary wyjadacz może wszytko na serwie
Według mnie nie może, więc ja będę widział ze skacze to tak będę banować chyba ze się regulamin zmieni
Nie zmieni.
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
tu nie chodzi o notoryczne skakanie tylko w razie zapomnienia przez kogos. Oczywiste jest ze jak ktos robi bh co 2, 3 rundy to robi to celowo
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości