Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

mordęgo WH
1. Twój nick: Violence
2. Nick oskarżonego: mordęgo
3. Data, godzina: 10-03-2019, 10:15
4. Mapa: $2000$
5. Powód skargi/dokładny opis sytuacji:WH jak dla mnie odpał, niektóre akcje może i zbieg okoliczności, ale trochę tego za dużo.

1)   TICK 5700 - mordęgo strzela zanim pojawił się przeciwnik.
2)   TICK 9500 - widzi przez ścianę, że dwóch graczy stoi po lewej i nikt go nie zaskoczy z frontu, to sobie spokojnie biegnie z granatem jak krab, aby na go zasadzić.
3)   Następna runda to samo co wyżej.
4)   TICK 17200 - obczaił, że jestem za ścianą i w TICK 17800 kolejne strzały zanim zobaczył model.
5)  TICK 19000 - już sobie zobaczył przez ścianę model i idzie z wycelowaniem na gościa.
6)   TICK 19800 - widzi model i tylko czeka na efektywne rzucić granat.
7)   TICK 25200 - kolejny falstart.
8)   TICK 40900 - piękne strzelanie przez ściany w model, ale zero obrażeń.
9)   TICK 47500 - widzi przeciwnika rzuca granatem i strzela w ścianę.
10) TICK 50000 - zobaczył przez ścianę i tylko pięknie czekał, aż sobie wyjdę.
11) TICK 55000 - pięknie sobie czekał na mnie, a ja na niego, to postanowił zrobić pierwszy krok i zaczął strzelać, zanim ujrzał model.

6. Dowody [ss/demko/świadkowie]: http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...209853.zip
Odpowiedz
Na obecnym dd2 takze lata odpalony takze pozdro nie wychyle sie a on wcelowany i bania Uśmiech
Odpowiedz
Violence zloz podanie grasz u nas dlugo jeszcze za czasow dm
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości