Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Admin v1
@ PaJaC gram w dzien w dzien ale trudno zebys widzial mnie jak wchodzisz na 5 min i idziesz z serwa elo Uśmiech
(03-12-2019, 08:27 AM)Ralph Demolka napisał(a): Chyba jednak nie @Roxi bo przeważnie mikro ostatnio wyłączone

Tak, ale teraz administracja jest sobie znana, każdy każdemu znajomy, a tutaj przychodzi Pan, którego niektórzy kojarzą, niektórzy nie, i fajnie by było, by raz na jakis czas był usłyszany, skoro ma być na stanowisku. :] Moja opinia.
Chyba kojarzę , nie czepiajcie się chłopaka o mikrofon Smutny
Pojawiaj się na ts , może jednak jakiś okres próbny .
Ja jestem za okresem próbnym nie raz z nim grałem i oglądałem demka z jego zgłoszeń jak coś mogę mu pomoc ogarnąć komendy itp
Co ty pierdolisz pecie?? gram tu od jakis 2 tyg pajacu i jak smiesz mnie porownywac do jakiegos typa co jego nick nawet nie umie wypowiedziec Uśmiech
Hehe potwierdził Uśmiech
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.

[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 9857gz.png]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości