Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

2 szansa ? Moze sie uda :)
Witam ! na samym początku chciałbym powiedzieć, że bana dostałem jakiś czas temu na serwerze FFA i nie pamiętam nicku ani niektórych rzeczy !
Najmocniej za to przepraszam i chciałbym prosić o 2 szansę!

1. Niestety nicku nie pamiętam Smutny
2. Tutaj tak samo nie powiem ponieważ było to troszku dawno :/
3. Daty tym bardziej nie mogę wymienić ale powiem iż było to ze 2-3 miechy temu, możliwe że do 4 max.
4. Skakanie na Scrollu. (Robienie BH na scrollu)
5. Na swoją obronę mógłbym powiedzieć tylko tyle iż wtedy dostałem bana za skakanie i gdy Admin mnie upominał nie zauważylem tego jak pisal na czacie o tym iż nie można skakać. Więc bana dostałem za swoją głupotę a także ślepactwo. Lecz chciałbym poprosić o 2 szansę a także dalej móc z wami siedzieć grać na waszych serwerach a także jakoś pomagać.
6. Niestety nie podam bo bana dostałem dawno wymieniłem up !
Jesli przestaniesz skakac jestem za 2 szanse
(09-25-2016, 02:15 AM)Ceron napisał(a): Jesli przestaniesz skakac jestem za 2 szanse

Oczywiście, że przestane Uśmiech
Równie dobrze mogłeś dostać bana za wh i teraz pucować się że był to ban za scrolla, oczywiście tylko spekuluję Uśmiech
Ceron, był już wtedy sourcebans?
Podaj swoj steamid Oczko jezeli jest jak mowisz jestem za druga szansa
dostal bana od konsoli za bh Uśmiech
NIE.....
To w takim razie jestem za 2 szansa
Ja również ZA
Dziękuję wam ! I Obiecuje, że Skakania już nie będzie !
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości