Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Demko
Siemanko, Marysia z tej strony. 
Poprosze demko z 2000 sprzed chwili. 
Mapa dzisiaj kolo 12.30 
Poprosze o demko, rozpisze i macie - 1 vipa odjebanego na serwerze :Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech

PS. chodzi o gracza " Niewinny"
Administracaj tez sobie moze zerknac na to demko. Mysle, ze bedzie co poogladac Uśmiech

edit. demko -> http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...238346.zip
Odpowiedz
Demka są dostępne marysia
Odpowiedz
Wiem wiem, juz obejrzalem. Typ do wyjebania. Polecam demko. 1 akcja po polaczeniu na serwer i wiecej nie trzeba, ale jak ktos lubi sie posamiac, to warto cale, koles odjebany umiera nawet na wh Uśmiech
r_drawothermodels 2 polecam

i zeby nie bylo, bo nie chce mi sie rozpisywac.
Niweinny skoro nic nie masz, wytlumacz mi 2 akcje po polaczeniu na serwer.
Po 1 namierzasz swojego przez sciane i nie wychodzisz, bo widzisz, ze Twoj.. Pomijam fakt, ze nawet sekundy sie nie powinienes zastanawiac bo masz cos takiego jak radar po lewej u gory, ale no tak.. Czego ja wymagam od typa co umiera na wallu XD
Po 2 wytlumacz mi zaraz po namierzeniu swojego, jak ladnie celowales przez sciane na CTka na swoim respie. Wytlumacz mi ten aiming Przyjacielu pro gamerze Uśmiech
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości