Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Rekrutacja na Admina
Imię: Miłosz

Nick z Serwera: MiStRzU
Staż gry: 8 Lat
Czas spędzony na serwerze: 2-3 Miesiące
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Potrafie zachować Zimną krew i w razie kłótni graczy Spróbuję rozwiązać problem. Jeżeli ktoś czituje moim obowiązkiem jest sprawdzić najpierw tą osobe czy rzeczywiście używa tych Hacków. Jeżeli tak to Jestem zmuszony dać permanentnego Bana
Znajomość komend: Wg mnie komendy znam 8/10 ponieważ miałem swój serwer Uśmiech
Jestes w wstanie wspomóc serwerac(Wymagane 10zł/na miesi): Co miesiąc moge płacić nawet 20 zł
Dlaczego chciałbyś /chciałabyś zostać adminem argument: Chciałbym zostać adminem dlatego że podczas nie obecności innych Administratorów serwera grają że tak powiem Cziterzy i chciałbym graczą zapewnić 100% Komfort z grania na serwerze i pomagać im jeżeli czegoś by nie zrozumieli
Obecność na TS3 podczas gry obowiazkowa: Tak 
Kontakt TS3 lub gg: Numer gg 67411986
Na nie, nie kojarzę
Trochę krótko grasz. Spróbuj za jakiś czas.
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.

[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 9857gz.png]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości