Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Rekrutacja na Admina
Imię: Kamila

Nick z Serwera: Kamcia
Staż gry:  Nie pamiętam dokładnie ile, ale długo.
Czas spędzony na serwerze: Długo pogrywałam na blacku, jeszcze za czasów uteda i później również Uśmiech) a teraz znów powróciłam.
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłam Adminką na starym UTEDA i na CODzie. Myślę,że tam się sprawdziłam więc postanowiłam pomóc Wam tutaj.
Znajomość komend: Znam bardzo dobrze komendy
Jestes w wstanie wspomóc serwerac(Wymagane 10zł/na miesi): Tak, jestem w stanie.
Dlaczego chciałbyś /chciałabyś zostać adminem argument: Ponieważ chciałabym pomóc Wam pilnować serwer. Jestem często na serwerze gdy większości adminów wtedy nie ma Uśmiech)
Obecność na TS3 podczas gry obowiazkowa: Tak 
Kontakt TS3 lub gg: Numer gg 67116496
Miła, sympatyczna i kulturalna, po za tym strasznie wulgarna i nie można jej ufać. Nie potrafi gotować, zawsze przesoli zupę albo przesłodzi miód. Złota dziewczyna, ale jej nienawidzę. hihi

Z Kamilą codziennie siedzimy po kilka godzin na serwerze, wiem, że da rade, bo już kilka razy miałem styczność mieć z nią admina na serwerze. Potrafi ogarnąć i utrzymać serwer w ładzie.

Jestem na tak.
Jestem na duże TAK. Miła, sympatyczna, kulturalna, ponadto doświadczona w pelnieniu tej roli. Oczko
Na tak sprawdzala się na Sieci gdzie byłem współwłaścicielem to tu też da rady
Jestem na tak
Nie znam ale na próbę?
Troszkę szybko od powrotu. Próbny
Przyjeta zgłosić się proszę do mnie na gg lub pw
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości