Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Wspomagacze dla adminów
1) Parę lat temu jak byłem adminem w CS1.6 była fajna opcja, że siedząc na spec mogłes sobie włączyć tryb "WH" z linią "strzału". Jest to o tyle fajna sprawa, gdzie na małych mapach pokaże czy ktoś miał farta wychodzące z danej strony czy faktycznie widział przez ścianę.
2) Czy jest jakaś możliwość, aby admini byli niewidziani na spec przez graczy? Jest część cheaterów, którzy widząc kogoś na spec grają bez wspomagaczy, a tylko się przejdzie to graja już inaczej.
Odpowiedz
2) Zmień nick na coś w stylu PC | CSSetti.pl
Odpowiedz
Mielismy kiedyś to jak wynajjde plugin sprawdzi się

To bylo cos spector coś
Odpowiedz
Warto by dodać jeszcze plugin Admin ESP, bardzo by pomógł kiedy na niestandardowych mapkach na spect nie wyświetla sie mapa.
Odpowiedz
To o tym pisałem wyżej mialem gdzie komenda włączyłes linie i pokazywo przeciwnika , dajcie mi czasu bo ostatnie dwa tyg mam zajeb że na nic czasu nie mam
Odpowiedz
(05-11-2019, 11:06 AM)GuaRDiaNN napisał(a): 2) Zmień nick na coś w stylu PC | CSSetti.pl

Nie raz tak robiłem, ale i tak dalej widać, że na spec ktoś siedzi. Druga sprawa zdradza nas !info i nawet po zmianie nicku, pokazuje, kto jest adminem Oczko
Odpowiedz
@ Violence Jednak nie wszyscy o tym wiedzą Duży uśmiech. Szło się nawet dzisiaj przekonać.
Odpowiedz
Co poradzisz, czasem się pojawią "bardziej" inteligentni Duży uśmiech
Odpowiedz
Wystarczy ogl gracza nie bedac za logowanym na adminie wtedy info cie nie pokaże
Odpowiedz
To cale !info nie jest w ogóle potrzebne, lepiej to usunąć, bo i tak raczej nikt na to nie patrzy, prócz cziterow.
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości