Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Zmiany
Witam, zauważyłem że DM nie przypadł wszystkim do gustu, może chcielibyście inny typ serwera np 4fun albo only dd2, a może coś wgrać zmienić na serwerze żeby was zachęcić do gry ?
Odpowiedz
Mi tam się DM spodobał, chociaż niezbyt często na nim grałem. A jeśli zmieniasz to może jakieś coś, na co by się osoby zbierały, może dd2.
Odpowiedz
Dd2 i 4fun juz sa, moim zdaniem predzej pozadny 4fun by sie przyjal niz dd2 albo cos nowego, gungame czy retake jesli by byla osoba, ktora by potrafila takowe pluginy zrobic
Fight the dead, Fear the living
Odpowiedz
waceker
ja tylko czekam na dobrego 4funa Duży uśmiech
najwiekszy hax0r 4funa
[Obrazek: 76561198018571002.png]
[url=steam://friends/add/'.76561198018571002.'][/url]

Odpowiedz
poem tak, ja tesknie za starym dobrym 4funem, chociaz juz malo ludzi ktorzy by czerpali z tego taka przyjemnosc :<
jak my kiedys
Odpowiedz
@Eddie kiedys to bylo jak sie na 4funie siedzialo godzinami i serwery byly tak zapelnione, ze nie dalo sie wejsc, niewazne jaka mapa byla. Czy deathrun czy minigames czy jeszcze cos innego
Odpowiedz
GG miala pewna sieć i się nie przyjął
Odpowiedz
No to ja jestem za starym dobrym 4funem Duży uśmiech
Odpowiedz
4FUN
Odpowiedz
O ty wiedźma
Odpowiedz
Share Thread: