Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

prośba o odbanowanie
Gwiazdka 
Nick na jakim dostałeś bana:  Zbanowana
Admin, od którego dostałeś bana:  [b][b]GuaRDiaNN[/b][/b]
Data, godzina bana: 11.06.2019r.  ,  21:43
Powód bana: speedhack
Mapa: $2000$
Steam/NonSteam (podaj ID): STEAM_0:0:1110772854
Coś na swoją obrone: Coś co nie wiem jak włączyć i mam to mieć? Bez sprawdzenia a gadaniu innego gracza dostałam bana a niesłusznie.
Jedyny server na którym gram i nie chciałabym przestawać.  Dzięki za rozpatrzenie.
Odpowiedz
Widziałem, jak szybko przebiegłaś i mnie to bardzo zdziwiło (wygladało jak speedhack). Ja i tak się uprę i czekam aż @ PaJaC się wypowie na temat wejścia na aktywnym. Jeśli to nie Ty, to przepraszam.
Odpowiedz
Lagów nigdy nie miałeś? A co do tego wejścia sama się zdziwiłam, zawsze jak odstane bana na jakimkolwiek servie, gdzie by to nie było, zawsze wchodze po kilka razy po to, aby sie upewnić czy ban jest perm czy na jakiś czas, bo dostając bana nawet sama nie wiem. Zresztą to gra i gram bo lubię, po co się odpalać, bez sensu. Bez spiny.
Odpowiedz
@Zbanowana lagi miałem, ale jak od 2 lat gram w cs source to takiego czegoś nie widziałem.
(06-12-2019, 10:06 PM)Zbanowana napisał(a): A co do tego wejścia sama się zdziwiłam, zawsze jak odstane bana na jakimkolwiek servie, gdzie by to nie było, zawsze wchodze po kilka razy po to, aby sie upewnić czy ban jest perm czy na jakiś czas, bo dostając bana nawet sama nie wiem.
Wchodzisz na serwer na aktywnym? Bez spiny, ale tak się nie robi :x
Odpowiedz
Jeszcze żebym wiedziała jak ja to zrobiłam Język bo aż tak zaawansowana nie jestem xd
Odpowiedz
Hahah, ja narazie nic zrobić nie mogę, trzeba czekać na Pajaca lub Cerona.
(06-12-2019, 09:50 PM)Zbanowana napisał(a): Coś na swoją obrone: Coś co nie wiem jak włączyć i mam to mieć? Bez sprawdzenia a gadaniu innego gracza dostałam bana a niesłusznie.
Muszę się do tego odnieść, bo nie do końca tak było. Widzialem, jak szybko przebiegłaś i nie tylko ja to widzialem, ale także @zonic i z jego perspektywy wyglądało to równie dziwnie.
I on wtedy wskazał Ciebie i miał rację.
Odpowiedz
Macie prawo tak uważać, ale nie słusznie. Szkoda ze ja nie wiem w którym momencie to było i jak to wygląda.. No nic bogowie zadecydują haha , pograć i taak bym na pustym servie nie pograła Oczko
Odpowiedz
Zbanowana na aktywnym? Szok!
Ale się okaze :o
Nie pod­da­waj się nig­dy o to, o co wal­czyłeś od sa­mego początku.  ♥

GG:67116496
Odpowiedz
http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...283233.zip -- tu ban

http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...284275.zip -- tu widzialem Zbanowaną po banie
Odpowiedz
zaraz obejrze
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości