Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

prośba o odbanowanie
Czy tylko ja mam problem z wejściem na waszego sourcebansa? Bo mi pokazuję błędy w pluginie, co za tym idzie? Wasze bany mogą się nie zapisywać na sourcebans, jeśli chodzi o szybkie przebiegniecie, wystarczy, że było drobne opóźnienie na serwerze lub lag i efekt speedhack jest bardzo możliwy.
Odpowiedz
(06-12-2019, 09:55 PM)GuaRDiaNN napisał(a): Widziałem, jak szybko przebiegłaś i mnie to bardzo zdziwiło (wygladało jak speedhack).

Raczej wyskok Oczko

Jak wspomniałem na SB, według mnie to zwykły lag. Zakupiła procę i chciała wyskoczyć za winkla. Przed wyskokiem stanęła w miejscu i nagle rzuciło i po chwili też lekko zacięło. Ping może nie skoczył, bo to raczej utrata pakietu była. Poza tym mimo wszystko mogłeś obserwować ją, a nie zaraz uciekać ze SPEC i wróciłeś do gry, i po jakimś czasie rzuciłeś banem. Pewnie Ci zonic głowę katował, że to wielki cheater i stąd ta decyzja Duży uśmiech Nie popadajmy też w paranoje, że jak jest nie winna to jej nie odbanować, za to, że weszła na aktywnym Oczko
Nie mam nic do Ciebie, bo każdy może się pomylić, ale takie jest moje zdanie, niech się wypowiedzą inni i góra podejmuje decyzję co dalej Oczko

Zbanowana wspomniałaś, że dostawałaś bany na innych serwerach, pytanie za co? Oczko
Odpowiedz
Violence grając kiedyś na innych serverach i też nie wiem za co. Nie mialam gdzie grać a ze akurat tam było więcej osób i spoko się grało wiec próbowalam do skutku po kilka razy wbić i po jakimś czasie tez, bo tez nie wiedzialam na ile ten ban był, ale teraz juz długo gram na tym servie i grało mi sie fajnie.

A może mi ktoś wyjaśnić jak to jest że sie wchodzi na aktywnym? Mapa sie zmieniła i weszłam normalnie jakbym bana nie miała?! Bo sie zdziwiłam też. Więc nie wiem jak to jest. Język
Odpowiedz
Na aktywnym czyli dostałaś BANa i ponownie weszłaś na serwer, a nie odwołałaś się od bana na forum. Dopiero na serwer mogłaś wbić, jeżeli byś została uznana za niewinną i odbanowana. Jak dobrze kojarzę, to ban leci na IP i możesz mieć dynamiczny adres IP. Nie resetowalaś neta lub kompa?
Odpowiedz
@Violence Czyli oglądałeś tylko z jej perspektywny, bo z mojej to zupełnie inaczej wyglądało. Z mojej wyglądało, jak płynny ruch.
(06-13-2019, 02:05 PM)Violence napisał(a): Poza tym mimo wszystko mogłeś obserwować ją, a nie zaraz uciekać ze SPEC i wróciłeś do gry, i po jakimś czasie rzuciłeś banem. Pewnie Ci zonic głowę katował, że to wielki cheater i stąd ta decyzja Duży uśmiech Nie popadajmy też w paranoje, że jak jest nie winna to jej nie odbanować, za to, że weszła na aktywnym Oczko
A właśnie, że @zonic nic innego nie zrobił,  oprócz tego, że wskazał na nią.

A @Zbanowana należy do tych 'mądrzejszych' i w sumie nie było potrzeby jej obserwować, bo jak pokazała przypadkowo tego 'speedhacka' i ja i @zonic o tym pisaliśmy, a potem wszedłem na specta, to mogła się domyślić, że coś jest nie tak i już więcej nic nie pokazać. Dlatego dłużej nie obserwowałem.
A co do wejścia na aktywnym, to od bardzo dawna jest za to ban na zakres.
Odpowiedz
Mozliwe ze tez ip neta ci sie zmienia co 12-24 h automatycznie przez operatora

Guardian nawet zakres da sie ominac, nawet jesli dostanie bana na zakres i bedzie chciala to wejdzie.
Nie chce o nic osadzac itp.
No ale sprawa dosyc dziwna, ja osobiscie demka nie widzialem bo nie mam jak ale skoro po zmianie mapy wbijasz normalnie jakby nic sie nie stalo to cos jest na rzeczy, mialas moze wirusy na kompie? Zmieniarki ip? Ktos uzywa komputera procz ciebie?
Fight the dead, Fear the living
Odpowiedz
Ja mysłałam ze jak dostaje się bana to juz nie da sie wbić na serwer, bo nie moglam na tej mapie $2000$, ale jak mapa sie zmieniła na italke to sprobowalam znowu żeby się upewnić ze mam bana, a wbiłam jakbym go nie miała wiec nie wiem jak to jest.?!
Odpowiedz
(06-13-2019, 03:13 PM)GuaRDiaNN napisał(a): @Violence Czyli oglądałeś tylko z jej perspektywny, bo z mojej to zupełnie inaczej wyglądało. Z mojej wyglądało, jak płynny ruch.
Jak wspomniałem na SB obserwowałem z jej perspektywy, Twojej i zonic'a. Ty sobie stanąłeś pod kątem do ściany, napisałeś i później zmieniałeś broń. Zonic stał jak wryty z wycelowanym celownikiem na nią przez dobre kilkadziesiąt sekund.
Nie czytałem dokładnie co tam pisaliście, ale wydaje mi się, że zonic nic nie pisał na say'u o @Zbanowanej, więc mógł napisać na u@. Tego na 100% nie potwierdzę, bo musiałbym spojrzeć jeszcze raz na demko.
(06-13-2019, 03:13 PM)GuaRDiaNN napisał(a): A właśnie, że @zonic nic innego nie zrobił,  oprócz tego, że wskazał na nią.
Czyli jak, widziałeś przez ścianę jak wskazywał celownikiem na nią? Duży uśmiech

(06-13-2019, 03:13 PM)GuaRDiaNN napisał(a): A co do wejścia na aktywnym, to od bardzo dawna jest za to ban na zakres.
Ty jako admin dajesz na dane IP lub SID, jeżeli jest inaczej to czemu piszesz do @Ceron'a, aby nakładał BANy po tym jak Ty nałożyłeś? Oczko

(06-13-2019, 03:28 PM)Zbanowana napisał(a): Ja mysłałam ze jak dostaje się bana to juz nie da sie wbić na serwer, bo nie moglam na tej mapie $2000$, ale jak mapa sie zmieniła na italke to sprobowalam znowu żeby się upewnić ze mam bana, a wbiłam jakbym go nie miała wiec nie wiem jak to jest.?!

Źle zrobiłaś, że próbowałaś wejść na serwer, a nie weszłaś na forum zapytać o co chodzi, zwłaszcza, że jesteś zarejestrowana.

Nie ma co dalej gdybać, pozostała administracja niech się wypowie i podejmie decyzję.
Odpowiedz
Zalezy na co bana dostalas, mialem kiedys podobna sytuacje i nie kumalem o co chodzi, a ip i sid mialem to samo.
Moze przez go ze sourcebans nie dziala bany sie nie nakladaja na odpowiednia ilosc czasu?
Fight the dead, Fear the living
Odpowiedz
@Violence heheh, trochę to śmiesznawe. Napiszę  krótko. Myślisz, że mam wh? Rozpisz mi jakiekolwiek demko.
(06-13-2019, 03:35 PM)Violence napisał(a):
(06-13-2019, 03:13 PM)GuaRDiaNN napisał(a): A co do wejścia na aktywnym, to od bardzo dawna jest za to ban na zakres.
Ty jako admin dajesz na dane IP lub SID, jeżeli jest inaczej to czemu piszesz do @Ceron'a, aby nakładał BANy po tym jak Ty nałożyłeś? Oczko
^ Nie rozumiem. Daję po prostu bany, a jak ktoś wejdzie na aktywnym, to piszę do Cerona, żeby nałożył bana na zakres.

Edit: Nic do Ciebie nie mam, ale Ty stawiasz mi poważne zarzuty, więc proszę, abyś to udowodnił, a nie bezpodstawnie oskarżasz.
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości