Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Odchodzę
Siemka, podjąłem decyzję, że wraz z klanem przenosimy się na CS:GO. Dzięki za czas spędzony razem (2 lata). Z source odchodzę całkiem, a forum będę odwiedzał Oczko

@Ceron, @Nieczesany, @ Kamcia, @[W]ACEKER, @Violence @ PaJaC - Dzięki, że daliście mi szansę być AC tutaj   Serce 

@Nieczesany, @ Kamcia, @Voodoo3/Pati, @★yolι720★, @[W]ACEKER, @ PaJaC, @zonic, @ eljot, @Czuba - Dzięki za wspólną grę i rozmowy na ts3   Serce

@Edek - Dzięki, że zrobiłeś nam strefę klanową. Na source nie będzie nas aż tak bardzo widać, ale na ts3 będziemy często wchodzić.   Serce

@ PaJaC - Dzięki, że pomogłeś mi przy wyborze pc  Serce
Odpowiedz
Powodzenia! Krzyżyk na drogę Ci śle Uśmiech
Nie pod­da­waj się nig­dy o to, o co wal­czyłeś od sa­mego początku.  ♥

GG:67116496
Odpowiedz
@★yolι720★ i ja życzymy wam powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
@ Kamcia, @Voodoo3/Pati Dzięki, może jeszcze wrócimy pograc, bo ciągle tu ciągnie
Odpowiedz
@ GuaRDiaNN musisz jego nick dać w cudzysłów Oczko
Odpowiedz
@ Ralph Demolka Specjalnie pod cs go nick zmieniłem, juz nie ma GuaRDiaNN' ;p teraz jest Jakontorobi ;p

// dzięki za poprawienie oznaczenia Oczko
Odpowiedz
A idz pan w uj ;D mie no do zobaczenia na go po wakacjach
Odpowiedz
A idę w uj Duży uśmiech, nie no klan powinien być jednością, a że większość gra w go to trzeba się przystosować, ale nadal mnie tutaj ciągnie na forum, może jeszcze kiedyś wrócę. A co, Ty też grasz w go?
Odpowiedz
Szkoda ale dzięki i powodzenia życzę
Odpowiedz
Jak zmienie kompa to zacznę grać w go albo bede kupowal w przeciągu półtorej miesiąca albo dopiero po wakacjach to zależy czy pojadę kajs na urlop czy nie
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości