Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

CS Source Rezygnacja
Chyba nadszedł ten moment, aby odstąpić krzesła osobie z większą ilością czasu. Ja niestety w ostatnich 3 tygodniach nie miałem kiedy wejść na serwer. Prawdopodobnie ponownie pojawię się w okresie zimowy (jak zwykle). Chciałbym, w sumie nie tylko ja, żeby zastąpiła mnie pewna osoba, która zgłaszała mi bardzo dużo odpałów jak nie byłem dostępny na serwerze. Każdy z użytkowników ją zna jej przyjemnego charakteru, a ona uważa trochę inaczej.
Także Pati do tematu wystąp i podejmij wyzwanie Duży uśmiech
szkoda, w lecie serwery sa zawsze puste ale jak chcesz Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
Wracaj szybko
Na bw co roku w wakacje tk jest wracaj zima na stanowisko
Powodzenia ^^ hehehe @Voodoo3/Pati no @Violence dobrze mówi poradzisz sobie jako admin no no składaj podanie hahaha xD
Przyjmij wyzwanie nie bądz c***a
Serce "Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.  Serce

Dzięki za 2 współprace i do zobaczenia
Również dzięki za miłe przyjęcie na stanowisku i fajną współpracę Uśmiech

(07-26-2019, 11:07 AM)★yolι720★ napisał(a): Powodzenia ^^ hehehe @Voodoo3/Pati no @Violence dobrze mówi poradzisz sobie jako admin no no składaj podanie hahaha xD
Przyjmij wyzwanie nie bądz c***a

Dokładnie, kto jest za?
@Violence jaaa! ^^
@Violence JAAAA oczywiście xddd
Serce "Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.  Serce

Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości