Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Ku perfekcji
Gwiazdka 
Witam. Serwer stoi już bardzo długo, ale nic nie jest idealne. Jeśli widzicie jakieś błędy na serwerze, chcielibyście coś zmienić, dodać lub usunąć to napiszcie tutaj. Serwer jest przede wszystkim dla graczy, a im lepiej będzie ustawiony tym przyjemniej będzie Wam się grało Uśmiech

To co sam zauważyłem to zostało poprawione. Wiadomo to są drobnostki, których przykłady są poniżej, ale krok po kroku i nie będzie do czego się przyczepić Uśmiech

http://blackwaters.pl/showthread.php?tid=1754&page=2 tutaj był poruszony temat wyświetlania adminów w menu pomocniczym, które wyskakuje nam podczas wejścia na serwer. Opcja została wyłączona więc nikt was nie podglądnie przez menu.

Czat w grze. Posiadając range VIP gracze mieli tag koloru zielonego , a ich nick oraz pisany tekst był oliwkowy więc to było mało przejrzyste i zlewało się z grą. Dodatkowo admin też był uznawany jako vip.

Zaciekawiły mnie też skiny broni. Są dostępne tylko dla graczy z rangą vip po jednym skinie dla każdej broni. Z tego co widziałem to Desert Eagle zamienia nam się w rewolwer , M4 w broń rodem z gry Call of Duty. Równie dobrze mogłoby ich nie być bo zmieniają tyle co nic.

Gracie tutaj dłużej niż ja , sam gram sporadycznie bo chęci do tej gry powoli już całkiem brak, ale jeśli widzicie jakieś bolączki serwera to napiszcie, a ktoś z właścicieli weźmie to pod uwagę. Pozdrawiam Anioł
Odpowiedz
Skiny pod vipa były, bo na początku wogole miało nie być
Odpowiedz
@Ceron ze skinami ten problem, że wszystkie inne, w sensie są modele z cs go i jakieś z bf czy jeszcze inne Język. Dodatkowo zamiast modeli broni w rękach u innych mam napis ERROR.
Odpowiedz
voteban jest od czterech votow najmniej, a co jesli jest 3 graczy na serwerze i gosc odpalony xd wtedy powinno byc 0/2, kiedys tak bylo z tego co pamietam
Odpowiedz
Patrząc na obecną scene CSS to będzie dużo bezpodstawnych banów. Skoro piszesz, że tak było to możemy spróbować. Zostało zmienione.
Odpowiedz
Czesto smoke'i sa wkurwiajace. Raz ktos przez nie widzi, innym razem kogos widac, ale nie slyszalem o pluginie komendzie czy czyms na wylaczenie cienia postaci w smoke'u i tak jakby zageszczenia tej chmury. Moze gdzies jest. Kolejna sprawa to jesli sie da (nie wiem nie sprawdzalem) to mozna by zwiekszyc dmg w m4 do tego co w AK. Bo chyba nie ma bardziej denerwujacej rzeczy po stronie CT niz banka za -86, -84 itd.
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
Odpowiedz
Bronie niech zostaną tak jak są, w ak plusem jest dmg, za to minusem rozrzut, A w m4 na odwrót i chyba nie ma sensu tego zmieniać.
Odpowiedz
Co do zwiększenia obrażeń przez jakąkolwiek broń to jest bezsensu. Obrażenia m'ki takie były od początku powstania cs'a i są takie do teraz w csgo. Jeśli chodzi o smoke to jedyne co jest dostępne to zmiana koloru dymu czyli to co już jest na serwerze.
Odpowiedz
Jeszcze przypomniało mi się, że na demkach nie zapisywalo się to co pisał zwykły gracz
Odpowiedz
Trochę było z tym zabawy @ GuaRDiaNN , ale już działa. Widać na demkach czat tekstowy z gry.
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości