Rejestracja

Muzyka z serwera FFA - Wrzesień
#1
Kciuk w dół 
Wrześniowa porcja muzyki już na serwerze !  Nieśmiały

Każdy utwór ponumerowany zgodnie z tym co znajdziecie na swoim dysku w folderze z grą następnie cstrike/sound/BW/09 Wykrzyknik

Część paczki przygotowała tradycyjnie niezawodna Lenka   Uśmiech
Odpowiedz
#2
Celowo nie zostały zmienione nazwy plików, żeby było wiadomo jaki to utwór (:
Odpowiedz
#3
W ostatnim czasie było testowane pare pluginów odpowiedzialnych za muzykę na koniec rundy. Chciałem, aby tytuł każdej piosenki był wyświetlany na czacie i udało się to jednak silnik gry jest na tyle stary, że połowa piosenek nie była odgrywana mimo różnych konfiguracji. Koniec końców zostało po staremu. Wszystkie utwory są w folderze BW/09 , mają pełne nazwy utworów więc jeśli coś wpadnie wam w ucho to łatwo będziecie sobie mogli to znaleźć.
Odpowiedz
#4
(15-09-2019, 08:13 PM)Edek napisał(a): W ostatnim czasie było testowane pare pluginów odpowiedzialnych za muzykę na koniec rundy. Chciałem, aby tytuł każdej piosenki był wyświetlany na czacie i udało się to jednak silnik gry jest na tyle stary, że połowa piosenek nie była odgrywana mimo różnych konfiguracji. Koniec końców zostało po staremu. Wszystkie utwory są w folderze BW/09 , mają pełne nazwy utworów więc jeśli coś wpadnie wam w ucho to łatwo będziecie sobie mogli to znaleźć.

Takiego technika to się szanuje
Odpowiedz
Share Thread:  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości