Podanie AntyCheat
Zdjęcie 
1. Nick: BaraneK.

2. Imię: Krystian
3. Wiek: 15
4. Łączny staż gry: 4 Lata 
5. Doświadczenie w ocenie demek [dłuższa wypowiedź]: umiem rozróżnić cheatera od zwykłego gracza który dobrze gra . Demka umiem rozpisywać Myśle ze się przydam  Anioł .
6. Dlaczego chcesz zostać AntyCheatem?: Mam dużo czasu aby rozpisywać demka i pomagać zwalczać cheaterom a także Reputacji serwera.
7. Czy zgadzasz się na test?: TAK 
8. Kontakt: GG [ 67916998 ]

Dzięki za rozpatrzenie podania Cwaniak  .
Odpowiedz
Szczerze to AC nie ma dużo roboty. Odkąd jestem AC, miałem ze 2 demka do rozpisania na forum, a tak to resztę wysłali mi na priv i tego tez nie było za dużo. Według mnie jeden AC w zupełności wystarczy, bardziej przydałbyś się jako admin. I co do admina to jestem na TAK.
Odpowiedz
Jak Ty u mnie widzisz wh i aima to się nie nadajesz na stanowisko AC.

Pozdrawiam, Lubelski Koks
Odpowiedz
(06-10-2019, 10:48 PM)shpreyovskyy. napisał(a): Jak Ty u mnie widzisz wh i aima to się nie nadajesz na stanowisko AC.

Pozdrawiam, Lubelski Koks

Pamiętam ze ta sprawę sobie wyjaśniliśmy ...
Odpowiedz
Jak na razie jestem na NIE. Jestes swiezym graczem u nas na sieci i w swiecie sourca. Nie znasz za bardzo graczy jak i nie slyszalem o tobie wczesniej
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611ce1e972828476d9268...=giphy.gif]
Odpowiedz
(07-10-2019, 12:46 AM)PaJaC napisał(a): Jak na razie jestem na NIE. Jestes swiezym graczem u nas na sieci i w swiecie sourca. Nie znasz za bardzo graczy jak i nie slyszalem o tobie wczesniej

dokladnie w sourca gram 3 lata w csa moj nick w cs source : BlaQ oraz SkillaNieKupisz i BaraneK a co do 1.6 gralem 2 lata
Odpowiedz
Obecnie rangę AntyCheat posiada GuaRDiaNN. Świat source jest bardzo mały, większość ludzi przewija się cały czas, a jak pojawiają się nowi gracze to często ktoś sobie po prostu zmienia obecny nick. Biorąc pod uwagę, że graczy jest bardzo mało, pseudo ludzi lubiących wspomagacze tym bardziej oraz to, że do przerobienia jest tylko 1 serwer to nie widzę potrzeby dodatkowej osoby na tym stanowisku. Dodatkowo do pomocy są też admini serwera więc podanie niestety odrzucam.
Odpowiedz
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.

[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 59RCWMp.png]
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości