CS Source Rezygnacja by [W]ACEKER
Witam z Dniem dzisiejszym rezygnuje z posiadanych funkcji na sieci. Powód mojej decyzji to aktualnie brak motywacji do CS jak pewnie zresztą zauważyliście jestem ostatnio 1-2 dni na serwerze w przeciągu tygodnia jak na administratora sieci jest to zdecydowanie za mało.
Dzięki Ceron za powierzenie mi tej funkcji i ze jako jeden z nielicznych dałeś mi szanse po powrocie z dłuższej przerwy, podziękowania również dla całego składu administracyjnego za pomoc i miło spędzonych godzin na serwerze jak i na TS . Również podziękowania dla wszystkich użytkowników tego forum jak i serwerów za wspólna grę i zabawę. Nie będę dziękował każdemu z osobna bo za długi był by ten wątek a nie o to tutaj chodzi. Edek Ceron usuńcie mi range na forum i admina w ftp
Odpowiedz
Trudno stary, ale pojawiaj się na serwerze Oczko
Powodzenia Uśmiech

Odpowiedz
szkoda, ale szanuje Twoja decyzje. Za to mam nadzieje ze nie konczysz z sama gra. Jesli chcesz wrocic do gry ale nie mozesz to odstaw gry az znowu poczujesz na nia ochote Oczko
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611ce1e972828476d9268...=giphy.gif]
Odpowiedz
Wacek kończysz ale pojawiaj się tak jak ja Oczko raz w miesiącu, raz na dwa tygodnie ale się pojawię
Odpowiedz
Dobrze mówią, wracaj czasami i powodzenia tam Oczko
Odpowiedz
w przyszłości wrócę w jakiej roli ani kiedy tego nw, co jakiś czas będę grał ale to pewnie sporadycznie chcem kilka tytułów ograc w wolnym czasie a z nim jest ciężko ostatnio a na forum pewnie często będę. Dzięki edek za szybkie odebranie rangi
Odpowiedz
Nie masz za co mi dziękować. Napisałeś do nas prośbę to robię co mam zrobić Język Gra grą , życie życiem.
Odpowiedz
Powodzenia!Uśmiech
Nie pod­da­waj się nig­dy o to, o co wal­czyłeś od sa­mego początku.  ♥

GG:67116496
Odpowiedz
Trzymaj sie i odwiedzaj nas!
Odpowiedz
Dzięki za współpracę
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości