Disconnect: You are banned on this server.
Nick na jakim dostałeś bana: ?
Admin, od którego dostałeś bana: ?
Data, godzina banaŹle?
Powód bana: ?
Mapa:?
Coś na swoją obrone: Próbuje wejść na serwer i wyskakuje: Disconnect: You are banned on this server
Steam/NonSteam (podaj ID): STEAM_0:0:1971672492
Odpowiedz
Zmień IP i wtedy spróbuj wejść
Odpowiedz
Napisz na gg swoj SID oraz adres  ip do Ceron
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611ce1e972828476d9268...=giphy.gif]
Odpowiedz
Proszę o zmianę nicku dla tego pana, ponieważ to moja sieć i nie podoba mi się, że ktoś używa mojej domeny jako swojego nicku, możecie mu zmienić nick, na Dominus, bo taki posiada u nas.
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego rejestrujesz się tutaj pod szyldem innej sieci będąc w niej zwykłym użytkownikiem. Twój nick został zmieniony na taki z jakim się identyfikujesz. Co do problemu to w bazie banów nie ma niczego związanym z tym co podałeś. Widocznie nie dostałeś go dzisiaj, wczoraj tylko wcześniej oraz lubisz programy do zabawy Oczko
Odpowiedz
Grzyli, wiem, że to niby to twoja sieć, ten cały sourcecs. Ale przestrzegaj tutaj pewnych zasad. Czemu piszesz wątek z innego konta, a odpowiadasz z drugiego kajetanie. W regulaminie jest jasno napisane, że każdy użytkownik może korzystać tylko z jednego konta. W dodatku reklamujesz swoją^^ sieć.

Odpowiedz
Nie piszę z dwóch kont, napisałem prośbę post wyżej, że nick tego gracza ma być zmieniony. Wysłałem również screena Edkowi, kto widnieje u nas pod ip z tego postu.
Odpowiedz
(09-10-2019, 11:49 PM)kajetan napisał(a): Nie piszę z dwóch kont, napisałem prośbę post wyżej, że nick tego gracza ma być zmieniony. Wysłałem również screena Edkowi, kto widnieje u nas pod ip z tego postu.

Sory, nie przeczytałem twojego wcześniejszego postu. Błazen ze mnie.

Odpowiedz
(09-10-2019, 11:37 PM)Edek napisał(a): Nie rozumiem dlaczego rejestrujesz się tutaj pod szyldem innej sieci będąc w niej zwykłym użytkownikiem. Twój nick został zmieniony na taki z jakim się identyfikujesz. Co do problemu to w bazie banów nie ma niczego związanym z tym co podałeś. Widocznie nie dostałeś go dzisiaj, wczoraj tylko wcześniej oraz lubisz programy do zabawy Oczko

Z tym nickiem ina historia ale nie ważne.
Bardzo długi okres czasu nie wchodziłem na Wasz serwer, więc nie mam pojęcia czemu mam bana.

(09-10-2019, 11:14 PM)GuaRDiaNN napisał(a): Zmień IP i wtedy spróbuj wejść

Resetowałem router i nadal nie mogę wejść.
Odpowiedz
Jeśli blokowałby Cię sourcebans widać by było na jego stronie, ze Twoje połączenie z serwerem zostało zablokowane, a nic takiego nie ma. IP też tutaj nie jest ważne bo nie ma aktualnie żadnego zakresu, który blokowałby połączenia. Z tego co kojarzę to miałeś jakieś przygody z crashowaniem serwerów więc może coś jest na rzeczy ? Uśmiech Spróbuj sobie przeinstalować grę, jeśli to nie pomoże to więcej tutaj nie zdziałamy Język
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości