Nieczesany
gra pijany i daje bany od kopa za byle gów.no
Odpowiedz
Tej mercedes czy tam bmw, dostałeś bana ino na 10min za ignorowanie admina. Mówiłem zakaz raszowania, ostrzegłem cię i odpowiedziałeś "chuj mnie to obchodzi".

Weź się tak nie pluj Oczko
Odpowiedz
nie tak powiedziałem. Powiedziałem "w chuju to mam"" haha
Odpowiedz
To jakaś różnica?
Odpowiedz
(25-10-2019, 06:27 PM)mercedresu1987 napisał(a): gra pijany i daje bany od kopa za byle gów.no
Sory, ale wydaje mi się że powinno się pisać z kulturką więc trochę się ogarnij z tekstami
Nie pod­da­waj się nig­dy o to, o co wal­czyłeś od sa­mego początku.  ♥

GG:67116496
Odpowiedz
Logika administracji

gameplay

Gracz: KURWA CO TO MA ZNACZYĆ TA SZMATA RASHUJE *ban 2 h kultura"

Admin: ALE BYM MU ZJEBAŁ KOPA JEBANA KURWA ODPALONA "brak bana kultura 200iq"

===========================================================
Forum
Gracz: Krwa za co bana dostałem przecież to jakiś skandal

Admin: NO niestety przeklinałeś i wiesz no banik poleciał kultura kolego

A sami wyzywacie XD i przeklinacie i ktoś dostaje bana ponieważ nie ma uprawnień ani immunitetu jak administracja XD

Powiedz to komuś "Mówiłem zakaz raszowania" na innych serwerach to ci na łeb naplują tylko Polskie serwery są takie rozjebane

ESSA
[Obrazek: vWbxwo1.gif]

[Obrazek: 7WTRDZH.gif]
Odpowiedz
Jeżeli masz demko i dowody na to, że administracja nie wywiązuje się ze swojej funkcji to dlaczego tego nie zgłosisz tylko się żalisz? Uśmiech
Nie pod­da­waj się nig­dy o to, o co wal­czyłeś od sa­mego początku.  ♥

GG:67116496
Odpowiedz
OSU po co odnosisz się do tematu skoro tutaj nie grasz? Po co piszesz jakieś głupoty, które mają mało wspólnego z rzeczywistością ? Może sam plułeś na adminów i dlatego piszesz w ten sposób Oczko Powstały dwa tematy z 10 minutowego bana. Przez ten czas mogłeś mercedes zrobić coś pożytecznego, a nie jakieś zabawy w skargi Oczko
Odpowiedz
(26-10-2019, 10:30 AM)OSU napisał(a): Logika administracji

gameplay

Gracz: KURWA CO TO MA ZNACZYĆ TA SZMATA RASHUJE *ban 2 h kultura"

Admin: ALE BYM MU ZJEBAŁ KOPA JEBANA KURWA ODPALONA "brak bana kultura 200iq"

Forum
Gracz: Krwa za co bana dostałem przecież to jakiś skandal

Admin: NO niestety przeklinałeś i wiesz no banik poleciał kultura kolego

A sami wyzywacie XD i przeklinacie i ktoś dostaje bana ponieważ nie ma uprawnień ani immunitetu jak administracja XD

Powiedz to komuś "Mówiłem zakaz raszowania" na innych serwerach to ci na łeb naplują tylko Polskie serwery są takie rozjebane

ESSA
Tu nie chodzi o kulturę, a o zasady. Wiadomo, można sobie przeklnąć, ale nie nadmiernie. Poniosą kogoś emocje to se tam powie słowo na k czy tam na p. Na to przymykamy oko, byleby nie obrażał innych graczy.
Odpowiedz
Jako "ktos wazny" w grze komputerowej powinienem wstawic sie za naszymi golabeczkami, ale cos czuje ze i tak sprawdze to demko  Uścisk

EDIT:
mercedresu1987 nie odbieraj tego jako atak, ale nie pierwszy raz zdarzylo ci sie nie sluchac admina i rushowac na $2000$
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 200w.webp?cid=790b761149415eaa885c2c5cbd...=200w.webp]
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości