Rejestracja

Skarga Rayden i Rexona
#1
1. Twój nick: Tracy
2. Nick oskarżonego: Rayden, Rexona i częściowo Nieczesany
3. Data, godzina: 14/15
4. Mapa: cs_italy, cs_crackhouse, aim_deagle_xmas
5. Powód skargi/dokładny opis sytuacji: Zwyczajnie obrażali i wyśmiewali mnie przez mikrofon i prowokowali. Na mapie aimowej puściły mi nerwy na Rexone i napisałem w jej strone niecenzuralne słowa i cyk banik na jeden dzien poleciał. Admin Nieczesany mimo, że był na mapie cs_crackhouse i aim_deagle to w ogóle niezareagował, bo te dwie osoby nonstop nadużywaly mikrofon więc z automatu powinien być mute. Więc rozumiem, że według logiki Nieczesanego przez mikrofon można obrażać, wyśmiewać i prowokować graczy i nie ma za to bana? Najwidoczniej tak. Ja się poczułem przez te dwie osoby obrażony więc wnosze o bana dla nich. Pozdrawiam.
6. Dowody [ss/demko/świadkowie]:

http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...939048.zip
http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...940082.zip
http://732829.node51.pukawka.pl/auto-201...940734.zip
#2
Na cs_italy mnie nie było, na cs_crackhouse przyszedłem w połowie mapy. Aim_deagle grałem całą i nie szłyszałem tam ani razu, żeby te osoby cię wyzywały.
Obejrzę demko dziś lub jutro i zobaczę jak to było Oczko
#3
Pisałem, że byłeś na crackhouse i aim_deagle. Nie pisałem o wyzywaniu tylko wyśmiewaniu i prowokowaniu. A mnie to obraziło.
#4
Jutro przejrzę demka i wyciągnę konsekwencje
#5
Wspólnie z Monia obejrzeliśmy demko z cs_italy, na którym widać, że zaczęło się od votebana Tracy na Rayden. Rayden po tym ciągle dopytywał się za co to vote, ale nie uzyskiwał żadnej odpowiedzi i zamieniło się to na chamskie zaczepki, a później dołączyła do tego Rexona. Widać było, że się go ciągle czepiacie i traktujecie go jak psa. Dlatego też rozumiem czemu gracz ten się tak zbulwersował i napisał coś czego nie powinien. I za to też otrzymał bana + to, że dostałem informację od was Rayden i Kamcia, że was wyzywał wcześniej, a niczego takiego nie było. Dlatego też dostał większą karę.

Tracy dostaje unbana, a reszta ostrzeżenie.
#6
Tracy czy takie rozwiązanie Ci odpowiada?
#7
(22-12-2019, 03:47 PM)Legendarny napisał(a): Tracy czy takie rozwiązanie Ci odpowiada?

Tak. Można zamknąć temat.
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.


[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: logo2.png]
Share Thread:  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości