4Fun lub 7-maps
Nie ma żadnego DM na CSS NS, dobry pomysł Uśmiech
Odpowiedz
Moim zdaniem nie ma sensu graczy czasami ciężko na jednym zebrać full drużynę to jak dojdzie serwer kolejny to będzie gorzej na jednym serwerze i na drugim z frekwencja
Odpowiedz
Myślę że lepiej motywować niż demotywowac, nawet jesli ma być z tego wielka nieudana
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
Odpowiedz
Ale oni robią swoją sieć. Więc to nie dla nas
Odpowiedz
W razie czego mozesz zrobic 4funa takiego jaki byl kiedys tj: DR/Surf/BH itp. to byl naprawde udany serwer
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.webp]
Odpowiedz
Ja to jestem za DM lub 4FUN, sam mogę taki serwer opłacić, ale ktoś musiałby go skonfigurować, bo mi się nie chce w tym grzebać Duży uśmiech
Odpowiedz
Seba z tego co ktoś tu pisał to Edek ma całego 4fun wiec odezwij się do niego Oczko
Odpowiedz
no tak pisałem ze edek ma całego 4funa niech go postawi będzię fajnie Uśmiech a na source, szkoda gadac jaki surf jest xd
Odpowiedz
Z serwerami 4fun jest dużo więcej zabawy niż chociażby z takim serwerem dm. Niech zrobią go od podszewki to będą mieli większą satysfakcję z jego działania. Powodzenia.
Odpowiedz
Edziu, alee ty masz fajnego 4fun'a wystarczy ze go opłaczisz ;D połączy sie 4funa z Bw. i jeszcze zrobic dd2 z współpracą Uśmiech i bw będzię Fajną Siecią POZDRAWIAM.
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości