Polska Mapa Graczy - BlackWaters.pl
Gwiazdka 
Witajcie. To jest Mapa Polski:

[Obrazek: mapa_graczy.jpg]

Na dzień startu Mapy na BlackWaters.pl widzicie naniesionych już graczy SourceCS.pl

Legenda Mapy:

Kolor różowy - Kobiety
Kolor zielony - Administratorzy
Kolor bordowy - Gracze serwerów
Kolor czerwony - Właściciele / HeadAdministratorzy

Jeżeli adminka jest kobietą - wyświetlana jest w kolorze kobiecym.

Mapa została utworzona po to, aby ułatwić komunikację między nami, a kto wie .. może i przyszłe wspólne imprezowanie.
Postanowiłem stworzyć Polską Mapę Graczy naszej społeczności, na której zaznaczać będę orientacyjne położenie graczy (ich miejscowość zamieszkania).

Będzie to dotyczyło oczywiście tych, którzy sami w komentarzu poniżej wpiszą:
1. Miasto zamieszkania
2. Województwo

Docelowo mapa ta może okazać się pomocna, gdy nagle zdacie sobie sprawę że mieszkacie blisko siebie, może wypadnie jakaś wspólna impreza, spotkanie, wyjazd.. kto wie.

1. Jeśli ktoś z Was aktualnie mieszka na Wyspach ub w innym kraju - podajcie miejscowość rodzinną w Polsce, zawsze tam przecież wpadacie na urlop Uśmiech
2. Jeśli ktoś z Was nie chce publicznie podawać swojej miejscowości - można przesłać do mnie info na pw, jego pozycję naniosą na mapę, będzie ona tylko orientacyjna.

Potraktujcie to jako zabawę i zapraszam do komentowania.

Uwaga! Przy wejściu do tematu polecam odświeżyć stronę poprzez Ctrl + F5 kilka razy, obraz mapy dość dużo waży i nie zawsze od razu załaduje się jego odświeżona wersja.

Mapę aktualizuję Ja osobiście, przynajmniej kilka razy dziennie i na chwilę obecną naniesieni są na nią gracze serwerowni: SourceCS.pl oraz BlackWaters.pl.
Po każdej aktualizacji będę kolejnym postem informował jakich nowych graczy dopiąłem na mapie.

Proponuję aby administracja dała przykład i pierwsza wzięła udział w zgłoszeniach.

Zapraszam do zabawy
Odpowiedz
Dobra, skoro jestem pierwszy:

Nick z gry: PaJaC

Miasto: Łódź

Dodano
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
To ja też się dołączę Oczko
Katowice, Śląsk Duży uśmiech

Dodano