PERMANENT
1. Twój nick: |KoLoRoWy| mAmBo
2. Nick oskarżonego: nie mam pojęcia kto to był
3. Data, godzina: 03-10-20 20:28
4. Mapa: nie pamiętam
5. Powód skargi/dokładny opis sytuacji: podobno bh (dowiedziałem sie na stronce), nic takiego nie posiadam
6. Dowody [ss/demko/świadkowie]: Profesor (kojarze że wtedy grał na tej mapce)
Odpowiedz
To jest powód bana: [KAC] |KoLoRoWy| mAmBoo ^^ is suspected of using a speedhack. Co miesiąc w rankingu na serwerze notuje się 1000 graczy. Od dawna nic się nie pojawiało odnośnie speedhacka u graczy, a u Ciebie w ostatnim czasie pojawiało się to co mapę i przynajmniej pare razy więc wyjaśnij mi co takiego robisz, że antycheat informuje nas o tobie.
Odpowiedz
Edek gram na tym serwerze już chyba z 3 lata i nikt wcześniej mi nic takiego nie zarzucał i nikt nawet tego nie podejrzewał, a ja nie miałem żadnego powodu żeby go używać. Gram na tym serwie z przyjemności a nie po to żeby wkurwiać innych. Jeśli wam coś takiego pokazuje to nwm macie coś zjebane. Ja na szczęście nic takiego nie posiadam, można sprawdzać. Tylko zostałem wyjebany tak w sumie bezpodstawnie wywalony z serwera...
Odpowiedz
Nie twierdzę, że Antycheat jest nieomylny bo tak nie jest, ale skoro wyskoczyło to przynajmniej 20 razy Administracji "Tylko" przy twoim nicku to coś jest na rzeczy tak ? Uśmiech Na tą chwile graj sobie masz ub.
Odpowiedz
Dzięki Edek, ale tak jak mówię niczego takiego nie używam, zapraszam sb sprawdzić Oczko Dozobaczenia na serwerze i jeszcze raz dzięki Oczko
Odpowiedz
tez to kiedyś widziałem ale u innego gracza, ale nie miał speeda
Odpowiedz
Dajcie mu UB i wyłączcie rejestrowanie tego.
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
Odpowiedz
Mi czesto wyskakuje ze ktos ma speedhacka, glownie nowi gracze a graja 2-10 staty i z respa nie mg wyjsc :p
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości