Podanie ;)
Imię:Sebastian
Nick z Serwera:KoSa1920
Staż gry:5
Czas spędzony na serwerze: 2
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: 2
Znajomość komend: 6/10
Jestes w wstanie wspomóc serwerac(Wymagane 10zł/na miesi):no pewnie
Dlaczego chciałbyś /chciałabyś zostać adminem argument:mój cel to skrócenie ludzi którzy nagminnie naruszaja regulamin(map,umpomnień)
Obecność na TS3 podczas gry obowiazkowa: Tak
Kontakt TS3 lub gg
Konto zrobione pod podanie, ale to mniejsza. Prawie codziennie jest jakiś admin na FFA np Krystian, albo Monia i też wczoraj jeszcze Rayden dostał się na admina, więc nie widzę potrzeby kolejnego admina, ale to już jest decyzja dla pozostałych adminów i właścicieli.

Żartuje jestem na TAK!
[img][Obrazek: 7zr7y4ynneay_t.jpg][/img]
Na tak kosa ty bocieee xdd
Ja na nie ostatnimi czasu po 3adminow jest online w tym samym czasie więc uważam że narazie nie trzeba niech inni jeszcze się wypowiedzą
(22-03-2020, 04:45 AM)[W]ACEKER napisał(a): Ja na nie ostatnimi czasu po 3adminow jest online w tym samym czasie więc uważam że narazie nie trzeba niech inni jeszcze się wypowiedzą

No masz coś w tym jest, ale próba nie zaszkodzi. Uśmiech Powodzenia KoSa Duży uśmiech
[img][Obrazek: 7zr7y4ynneay_t.jpg][/img]
Na chwile obecną licząc wszystkich adminów na ffa to jest 15 osób. Z mniejszą lub większą aktywnością. Myślę, że nie ma potrzeby na tą chwile rekrutacji następnego chociaż niech wypowie się reszta.
Mozna by powiedzec ze z ⅓ adminow to jest tak jak ja teraz teraz aktywna. Wejda raz, dwa razy w tygodniu na godzine, moze trzy i tyle
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.webp]
(22-03-2020, 08:39 AM)PaJaC napisał(a): Mozna by powiedzec ze z ⅓ adminow to jest tak jak ja teraz teraz aktywna. Wejda raz, dwa razy w tygodniu na godzine, moze trzy i tyle
Ja na serwerze jestem dziennie po parę godzin, a pomimo tego, że jest tak duża liczba adminów często nikogo z nich nie ma.
Bierzcie go póki ciepły!
Nie pod­da­waj się nig­dy o to, o co wal­czyłeś od sa­mego początku.  ♥

GG:67116496
Kamcia my mamy tylko jedna adminke
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.webp]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości