podanko na admina
1. Nick z serwera: Furious1337
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16
4. Staż na serwerach: sporo gram, dosyć często, 
5. Znajomość komend: na luzie, momentalnie ogarnę komendy jakich jeszcze nie znam
6. Dlaczego Chcesz zostać Administratorem: chciałbym ograniczyć naganne zachowania graczy, wiadomo żeby atmosfera była lepsza i żeby ścigać cheaterów; nie banuje od tak dla zabawy - muszę mieć powód;  (taką mam zasadę); w dodatku 
7. Posiadasz mikrofon: tak
8. Jesteś w stanie wspomóc serwer: nie bardzo; i tak mam dużo wydatków ostatnio Język
9. Kontakt gg/fb: Witek Słoma - kontakt na messengerze only (wiem, śmieszna nazwa, ale to multi konto na takie właśnie potrzeby)

PS: Byłem administratorem na paru serwerach w Minecraft Język, swego czasu wykupiłem własny serwer, ale go zamknąłem
Na nie.
Szkoda, a co źle?
Na nie. Powód jest taki, że bycie adminem na minecrafcie a cs to dwie różne rzeczy
[img][Obrazek: 7zr7y4ynneay_t.jpg][/img]
Dopiero chyba zacząłeś swoją przygodę na serwerze z tego co widzę. I już ukradłeś tag klanowy bez pozwolenia Duży uśmiech ale to mniejsza. Na nie. Pograj więcej jak najwięcej pokaż że zależy a wtedy się pomyśli nic na pale nie rób bo na GT widać że nowy jesteś chyba że grałeś pod innymi nickami
GT to trochę średni wyznacznik bo ja tam jestem na kilku pozycjach, ale tak jak panowie wyżej pograj trochę niech ludzie cię poznają i wtedy ponów podanie
okej

jak coś ja miałem inny nick ale chce mieć ten nick Duży uśmiech
Na nie
na nie
Podanie odrzucone. Zamykam
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości