podanko do klanu BW
1.Nick z Serwera: Furious1337
2.Staż gry: grałem najpierw w cs 1.6 w wieku nwm 7,5 roku, potem był CS Source - od 8 roku życia mając 14 lat zacząłem grać w CS GO a teraz mając 16 lat gram znowu w Source'a
3.Imię: Mateusz
4.Wiek: 16 
5. coś o sobie: myślę, że jestem ok, często gram w cs'a, poznałem Red Fox'a na serwie, powiedzmy, że się kumplujemy Oczko jeżdżę motocyklem i mam prawko na niego, jestem przyjazny, nie oceniam nikogo bo sam nie lubię być oceniany, bardzo podoba mi się ten klan  Duży uśmiech 
6.Jak oceniasz swoje umiejętności: no tak 8/10, coś takiego
7. TS3: JEST

Sory że na czarno napisałem ale jak dacie w zaznaczenie to all widać
Nie
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
ale czemu?
Nie jestem w klanie, ale nikt nie musi Ci mówić czemu nie a czemu tak to jest ich decyzja i uszanuj ją.
[img][Obrazek: 7zr7y4ynneay_t.jpg][/img]
Spokojnie, tylko spytałem tak?
Nie wiem czy to złośliwie z tym kolorem czy jak lipa jak uuujjj. Za młody jesteś. Raczej nie
Chyba motorowerem Oczko ( chyba że masz a1)
szukaj dalej
Mam A1 jak chcesz wiedzieć Oczko . Legendarny nie złośliwie, napisałem, że sory za to, że na czarno bo wzór był na biało, jak chciałem napisać podanko to sb go skopiowałem i wkleiłem, a białe na białym było to nic nie widziałem XDD więc zmieniłem na czarny, a z kolei na czarnym tle tutaj nic nie widać XD Db temat zamknięty, chociaż dalej nie wiem w czym macie problem, że mam 16 lat.
Problem jest nie tylko w wieku ale też w stażu na serwerze. Klan jest dla starych graczy nie tylko wiekiem ale też stażem na serwerze zamykam
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.

[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: logo2.png]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości