Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Włączone
50.00%
10 50.00%
Wyłączone
50.00%
10 50.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Friendly Fire
Od wczoraj na FFA działa ogień sojuszniczy. Jest to na pewno w pewien sposób utrudnienie bo trzeba trochę ruszyć głową za czym strzelimy z broni lub rzucimy granat, ale gra staje się realistyczna. Jest zarejestrowanych trochę graczy więc chciałbym zobaczyć jak to wygląda w przypadku ankiety. Zagłosujcie, dajcie znać co robimy odnośnie FF Oczko Dzięki ! Piwko
Odpowiedz
Na początku byłem przeciwny włączenia FF, ale wczoraj jak grałem to z czasem przekonałem się, że włączenie FF to było najlepszą decyzją. Gra się o niebo lepiej z włączonym Friendly Fire, człowiek bardziej zwraca uwagę na radar i nie strzela do wszystkiego co się rusza. Fakt zdarzają się takie nooby co specjalnie zabijają, ale adminów jest sporo i takich można banować lub slayować z punktu zabitego gracza. Im bardziej gra jest realistyczna tym więcej zabawy jest na serwerze.
Odpowiedz
Tak tylko trzeba napisać na czacie jak was ktoś specjalnie zabije, bo nie raz można kogoś zabić przypadkiem.
Odpowiedz
(27-03-2020, 10:06 AM)Ralph Demolka napisał(a): Tak tylko trzeba napisać na czacie jak was ktoś specjalnie zabije, bo nie raz można kogoś zabić przypadkiem.
Botom na serwerze nie powiesz, akcja z rana - Wchodzę sobie na serwerek postrzelać się z botami bo ludzi nie było i bum head shot w swojego bo pod celownik podszedł...
[img][Obrazek: 7zr7y4ynneay_t.jpg][/img]
Odpowiedz
Do dupy full serwer będzie wszyscy na b poleca+ flesze i chuj połowa swoich wyjebane
Odpowiedz
(27-03-2020, 01:46 PM)Legendarny napisał(a): Do dupy full serwer będzie wszyscy na b poleca+ flesze i chuj połowa swoich wyjebane

Wczoraj grałem jak był full serwer i według mnie nie było, aż tak źle. Może dwa razy zginąłem z rąk kolegi z teamu (przypadkiem), a grałem wczoraj dość długo.
Odpowiedz
Legendarny bo taki początek, musza się przyzwyczaić do tego
Odpowiedz
Z uśmiechem na ustach będzie koska Cwaniak Serca 

Odpowiedz
hahahaha Duży uśmiech
Odpowiedz
Wiedziałem że to nie wypali własnie przez takie akcje co Edziu nagrał  Oczko Język
[img][Obrazek: 7zr7y4ynneay_t.jpg][/img]
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości