joker
Kostka 
Hejka, prosiłbym adminów (i innych graczy mających pojęcie o grze) o zerknięcie na to demko:
http://732829.node51.pukawka.pl/auto-202...603818.zip
pod kątem gracza JOKER. 
przykładowe raty: 
10800
13400
34200 (xd)
Oglądałem bez radaru, także nie wykluczam mojej pomyłki.
Odpowiedz
spoko
Odpowiedz
Też ogladałem bez radaru moim zdaniem odpalony polecam obejrzeć z komendą r_drawothermodels 2
to tak:
10800 : dosyć dziwnie zabił Janka nawet nie wiedział że tam siedzi
13400 : zabija fresha w ten sam sposób
34490 : gość wybiega i odrazu strzela w heda typa na dachu ale niestety był za scianą

moim zdaniem perm zasłużony Duży uśmiech
Odpowiedz
10208-słyszał wroga
10900-było 2 graczy za drewnianą ścianką, słyszał, że tam są bo strzelali, dziwne tylko, że skanował idealnie w tego gracza, który za scianką został, drugi juz sobie poszedł, na jego miejscu jakbym mial skanować to raczej tego, który robił hałas aniżeli gościa, który kucał bez ruchu
po zabiciu przeciwnika zaczął skanować idealnie drugiego za scianą, to podejrzana akcja, wallhack wg mnie
13500- też gracza słyszał, lekko podejrzane jednak
24800- znowu gracza słyszał, tutaj nic dziwnego akurat
3449-no tutaj nie wiem jak to wytłumaczyć ten skan, wallhack
39400-prawie co runde czekał teraz zraszował bo widzial, że przeciwnik tam biegnie na pełnej przez ściane
42270-zobaczył goscia przez ściane, wallhack
45492-znowu wie gdzie przeciwnik, wallhack, chwilę później moim zdaniem specjalnie dał się zabić, byłoby zbyt oczywiste gdyby nagle przerwał skanowanie i wcelował się na dół

Reszty nie chciałem oglądać, nie brałem tez pod uwage ticków tutaj wyróżnionych, chciałem mieć jasny obraz bez sugestii żadnych, wg mnie gość który większość czasu celuje w ziemię albo gdzieś kurde nie wiadomo gdzie, a później skanuje ludzi przez ściany to nawet nie ma o czym gadać. Próbuje się kryć ale za mało ma doświadczenia z tym, w dodatku po każdej śmierci jęczy, rzuca flesze na ryj jak ktoś mu nie podpasuje zamiast składać skargi na forum. Wg mnie wallhack.
PS. Podane ticki są tylko orientacyjnie, oglądałem demko, zatrzymywałem i opisywałem sobie wszystko w notatniku więc czasem tick jest przed akcja czasem po akcji.
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Az sprawdze  Cwaniak

10800- Slyszal
13400- Mogl niby intuicyjnie strzelic w to samo miejsce, a ze pokazuje u was zabierane hp przeciwnika to kontynuowal strzelanie (ale no slabo wyglada na demku).
34200- Zanim wskoczyl przez okienko to mogl go slyszec na dachu, ale nie ukrywam ze mial od razu wymierzone i przedwczesnie strzelil (co tez moze byc przypadkiem).
42270- Bylo go lekko widac i tego za soba slyszal.
45490- Wczesniej go widzial wiec wiedzial w ktora strone patrzec i byl on od razu widoczny po wyjsciu z okienka. Kolejna akcja jak strzela po podlodze/suficie niby go oczyszcza.

Na tym zakoncze bo nie jestem adminem i fajnie mi sie z Jokerem gra.. ale no nie ukrywam trzeba demko sprawdzic najlepiej z wallhackiem i zobaczyc jak celuje na przeciwnikow. Niech sie Joker wypowie z kazdej wymienionej akcji.

Pozdrawiam Uśmiech
Peace & Love
Odpowiedz
odświeżam
Also known as (Zoro(

Odpowiedz
Ma zamiar sie wypowiedzieć ktos decyzyjny? Bo chłop dalej gra
Odpowiedz
Cześć, nie było mnie kilka dni na serwerze więc nawet nie wiedziałem o całej sprawie, że ktoś na mnie złożył "skargę".
Oto odpowiedzi na zarzuty:

10800- słyszałem przeciwnika
13400- strzały były totalnym skanem (ze względu na to że na radarze w pobliżu pokazali mi się zawodnicy postanowiłem skanować, ze względu że ktoś dostał kontynuowałem serię skanując i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego)
34200- przed skokiem słyszałem go na dachu, kwestia strzału mierzonego jest totalnym przypadkiem
42270- był widoczny i słyszalny
45490- widziałem go wcześniej

A teraz do sedna, Fresh w sumie Cię nie znam i nie wiem dlaczego szukasz na mnie jakiś dziwnych "akcji" ale jest to nieistotne. Gram regularnie od ponad 10 lat, mapy znam na wylot- tak wiem to żadne tłumaczenie. Chciałbym jednak aby każdy z was zastanowił się realnie czy te "akcje" faktycznie świadczą o WH (patrząc oczywiście na całą mapkę). Z chitami nigdy nie grałem i nie będę. Chciałbym abyście obiektywnie przejrzeli to demo lub którekolwiek w którym występuję. Jest masa akcji gdzie gdybym grał na WH to nie dałbym się zabić.
Pomijam fakt tego w jak pięknie dzisiaj po kilku dniach przerwy zarówno Fresh jak i Wieczny przyjęli mi na serwie ale ci co byli to wiedzą, żalić się nie będę.
Nie jestem dzieciakiem i nie będę wdawał się w chore polemiki, mam nadzieję, że ktoś bardziej obyty w świecie CS'a obejrzy to demko i je oceni obiektywnie nie patrząc na żadne sympatie wobec kogokolwiek, osobiście nie mam nic do ukrycia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spokojnej nocki! Pozdr!
Odpowiedz
Obejrzałem demko jeszcze raz, z komendą i ze wszystkim. Wczesniej oglądałem je tylko raz na szybko, bo myślałem, że ktoś z uprawnieniami zaraz obejrzy i oceni. Teraz mogę powiedzieć, że wszystkie akcje są do wytlumaczenia oprócz tej z ticku 34200, jesli nawet słyszałeś go na dachu ciezko było ocenić czy to dach przed tobą czy własnei nad tobą i ten strzal w murek jest jedynie podejrzany. Ale jak mowisz mógł to byc przypadek, za mało dowodów i po głębszej analizie nie ma sie do czego przyczepić. Wybacz poprzednia rozpiskę, zrobilem to na szybko.
Also known as (Zoro(

Odpowiedz
No a teraz dajcie sobie po razie i wracamy do gry  Piwko
Peace & Love
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości