Motocykle
Ja teraz chce quada jakiegoś ze poszaleć w błocie
Odpowiedz
Ja chcialam na crossie sprobowac i po jakims lesie posmigac. Taki byl plan jak pojade do znajomej do Szwecji ale okazalo sie ze juz sprzedala Płacz
Peace & Love
Odpowiedz
No tez myślałem o crossie albo quadzie ale to tak najwcześniej w przyszłym roku, w tym roku za dużo wydatków
Odpowiedz
No ja w tym roku chcialam juz 650 brac po wakacjach ale jak prawie mi moj ukradli to zwartpilam i jednak potrzebuje garaz haha
Peace & Love
Odpowiedz
jak quada to polecam Polaris predator 500 Język coś pięknego, idzie tym poszaleć Duży uśmiech
Odpowiedz
No właśnie nie znam się na quada i będę czegoś szukał na początek
Odpowiedz
Niezłe masz kapsko lalka[PL] Duży uśmiech

A co do moto i aut, to tylko Honda Oczko
Odpowiedz
Zdjęcie 
            W garażu, a dokładnie w ,,stajni" jak to nazywam Uśmiech stoi wiele motorków, zaczynając od Rometa Pony (motorynka), Romet Ogar 205, później już lepsze zabawki.. Suzuki Bandit 600, Yamaha XJ 600, Kawasaki KMX 125, Yamacha YBF 125 w ramie Rieju i coś do małego szaleństwa Husqvarna WRE 125 i na dobitkę skuterek 50 Uśmiech Taka mała rodzinka! 
Pozdrawiam!
Odpowiedz
(16-07-2020, 09:03 PM)悪魔 markowski00 napisał(a): W garażu, a dokładnie w ,,stajni" jak to nazywam Uśmiech stoi wiele motorków, zaczynając od Rometa Pony (motorynka), Romet Ogar 205, później już lepsze zabawki.. Suzuki Bandit 600, Yamaha XJ 600, Kawasaki KMX 125, Yamacha YBF 125 w ramie Rieju i coś do małego szaleństwa Husqvarna WRE 125 i na dobitkę skuterek 50 Uśmiech Taka mała rodzinka! 
Pozdrawiam!

No dobre ale ktore Twoje a nie ojca mechanika Duży uśmiech
Peace & Love
Odpowiedz
Śmigam głównie Kawasaki, ta Huśka w pola też moja! Od dziadka dostałem Ogara i Motoryne. Reszta mojej familly, mama też śmiga z tatą, także to ich sprzętUśmiech
A tato mechanikiem nie jest I nigdy nie był 😅 Taka ma zajawke od małego I zaraził nas tym Oczko
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości