Podanie
Imię: Sławomir (cześć tu Sławomir)
Nick z Serwera: Onizuka
Staż gry: będzie z 7-8 lat w source
Czas spędzony na serwerze: Grałem tutaj często jeszcze jak istaniało DW, ostatnio gdzieś tak od 2 tygodni gram prawie codziennie po 2-3 godziny, będzie tego więcej po obronie
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Admin na serwerze dom wariatów przez około 2 lata
Znajomość komend: Myślę że bardzo dobra
Jestes w wstanie wspomóc serwerac (Wymagane 10zł/na miesi): Przelewm cos tam sypnę zawsze
Dlaczego chciałbyś /chciałabyś zostać adminem argument: Bo wróciłem ostatnio do tej społecznosci cs source, miałem troche przerwy probowalem pograc na innych serwerowniach, ale tylko tutaj dziala wszystko optymalnie jak nalezy i społeczność jest spoko. Mam wrażenie że brakuje adminów.
Obecność na TS3 podczas gry obowiazkowa: Da sie zrobić
Kontakt TS3 lub gg: Nie mam GG ale mogę założyć albo podać fb na priv

Dodam od siebie, że nie będę podejmował pochopnych decyzji, ostatnio na nowo spodobało mi sie oglądanie demek i oglądam ich dość dużo. Wkurza mnie gdy gracze mimo jasno postawionych zasad nie trzymaja się regulaminu, nie będę się cackał raczej, oczywiscie wszystko będzie wg taryfikatora. rozumiem że serwerownia zabiega o graczy ale też dużo traci przez ludzi ktorzy myslą że im wszystko wolno.
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Zdecydowanie na tak.
Odpowiedz
Tak odeszło trochę adminów jak co roku w wakacje
Odpowiedz
Stary gracz CSS. Znan doskonale, na TAK
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz