Konkurs
Hejko, wpadłem na pomysł zorganizowania konkursu. Osoba, która pierwsza odpowie na postawione przeze mnie pytania tutaj w wątku otrzyma w prezencie VIPa na miesiąc ode mnie na jednym z naszych serwerów do wyboru. Pytania będą muzyczne, myślę, że do zrobienia lecz nie najłatwiejsze. 

Zasady są takie:
1. W konkursie nie mogą brać udziału administratorzy i osoby funckyjne czyli moderatorzy czy właściciele sieci.
2. W konkursie nie mogą tez brać udziału nasze drogie panie, jako że VIPa dostają za darmo.
3. Osoba, która wygra nie może być osobą, która kiedykolwiek była zbanowana tutaj czy to na forum czy serwerach czy też na innej sieci. (i nie dostała ub)
4. Kto pierwszy ten lepszy, zwycięzca podaje mi swoje steam id na GG i dostaje ode mnie VIPa, opłacam VIPa na miesiąc przelewem u Cerona.

Pytania:

1. Twórczością którego z angielskich pisarzy inspirował się Bruce Dickinson tworząc swój solowy album z 1998 roku?
2. Podaj nazwę zespołu oraz albumu jak i rok powstania owego albumu z którego pochodzi utwór inspirowany poematem Samuela T. Coleridge'a pt. "Rymy o sędziwym marynarzu"
3. W którym roku i w jakiej stacji telewizyjnej członkowie zespołu KISS po raz pierwszy wystąpili publiczne bez ich charakterystycznego make-up'u na twarzach?
4. Który artysta spopularyzował rozpoznawalny dziś znak subkultury heavymetalowej, tzw. "Rogi diabła" czyli mano cornuta?
5. Jak nazywa się popularny amerykański aktor i komik, współzałożyciel zespołu "Tenacious D" i skąd wywodzi się nazwa zespołu?

Powodzenia! Czekam 2 dni, jeśli nie będzie poprawnej odpowiedzi (pełne nazwy, poprawnie gramatycznie) zmienimy trochę zasady Duży uśmiech

EDIT: Nie wiem jaka dokładnie jest cena za VIPa, jeżeli taka jak podana na forum-czyli 3.80, opłacam VIPa na 3 miesiące a nie miesiąc.
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Tak vip kosztuje 3.80
Odpowiedz
Nie wszyscy naraz
Odpowiedz
Marmulik nie wiesz? Wujek Google pomoże
Odpowiedz
Powiem ci tak nie słucham ich ale 2 odpowiedzi chyba znam a tak to no. :d
Odpowiedz
2/5 siadaj pała
Odpowiedz
Wszystko da sie wygooglować, do jutra sie nikt nie odezwie to administracja się dołączy, opłacę wtedy komuś admina na miesiąc. A jak dalej nie będzie rozstrzygnięcia to może zmienie pytania albo po prostu konkursik zamknę.
Also known as (Zoro(

Odpowiedz
Zamknij i wymyśl coś lepszego
Odpowiedz
Co lepszego? Może od razu ile to jest 2x2? xD Od dzisiaj udział mogą brać wszyscy, nie będzie odpowiedzi do soboty to trudno
Also known as (Zoro(

Odpowiedz
ahahaha marmulik zgredzie hahaha Duży uśmiech
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości