Konkurs
To jest takie ciężkie w tych latach . Wszystko da się wygooglowac Duży uśmiech tak wiem wiem lincze zaraz ,bo po to to jest.    W teleturnieju tez byś szukał odp w int.?
Odpowiedz
Nikt Ci za darmo nie da 10-12 zł ot tak o. Chciałem zrobić coś dobrego, ale nie banalnego, co by wymagało chociaż trochę szukania. Ale zawsze znajdzie się jakaś cebula co jej nie pasuje bo "łoooo panie za darmo to za drogo". Wątek do zamknięcia bo marudzicie. Nie to nie, najlepiej dać komuś coś za free wtedy problemu nie ma.
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Kolega czyta co jest napisane Oczko żaden pomysł z konkursem nie jest zły . Chodzi o twoje podejście związane z konkursem. Wygooglujcie i będzie Oczko tak nie przyciągniesz uwagi nawet pytaniem 2x2 .  Zrób konkurs z pytaniami ogólnymi a nie tylko muzycznymi w których masz zainteresowanie . Im szerszy zakres wiedzy potrzebny w konkursie tym lepiej , spróbuj jeszcze raz ale nie komentuj odrazy żeby ludzie googlowali . Trzeba ruszyć głową zrobić pewien zakres 6/8 odpowiedzi 1 miesiąc (3graczy),7/8 2misiace (2graczy), 8/8 4mies (1gracz) to jest tylko przykład podpytać zawsze możesz administrację czy coś dorzuca  . Ja jestem chętny się dorzucić do tego ale żeby było zrobione z głową .  Pierwsze  osoby wygrywają , odpowiedzi podajemy wiadomością prywatną , cokolwiek . Wiedza którą gracze posiadają w większości bez pomocy . Może nawet pytania związane z naszą siecią serwerów . My nie chcemy tobie zaszkodzić , tylko pokazać że jednak może inną formę warto obrać.(cały czas mówię o zachęceniu ludzi do konkursu i gry Oczko )
Odpowiedz
To rusz głową i coś wymyśl, ja się dorzucę. Jak nie bierzesz udziału to nie krytykuj, jak chcesz sam możesz coś zrobić skoro potrafisz lepiej. Ja zrobiłem konkurs pytania i zasady. Nie ma zainteresowania to trudno nie będę stawał na głowie żeby komuś Vipa dać z dobrego serca XDDD. A pytania są jakie są bo tak mi się chciało. Nie ma chętnych spoko, sam wybiorę sobie kogoś na serwerze. Proszę o zamknięcie wątka. A pytania takie bo takie mam zainteresowania, nie będę się bawił w jakieś konkursiki dla przedszkola, o to chodzi w konkursie żeby się chociaż trochę wysilić i może dowiedzieć nowych rzeczy. Pytania muzyczne, bo to moja pasja innych nie dam. Ewentualnie dorzucę się do nagrody jak administracja coś zorganizuje. A ja sobie tym razem kogoś upatrzę i kupię mu Vipa na 3 miechy
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Dobrze powodzenia Oczko
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości